Flare by Pizero s60v3 ''değiştirilmiş ve bir çok programla uyumlu, şık semboller''

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amerty95

amerty95

Üye
    Konu Sahibi
Flare by Pizero s60v3 ''değiştirilmiş ve bir çok programla uyumlu, şık semboller''
Bu temayı hazırlamak kolay olmadı, oviden bu sembollerin olduğu temanın sis dosyasını indirmem gerekti. Sonra da flare temasını indirdim ve son olarak bir temanın sembollerini başka bir temaya aktaran bir programla sembolleri yükledim. Sitede ek dosya ve fotoğraf paylaşma hakkım olmadığı için hotfile ve imageupload ile de uğraştım ve işte tema karşınızda. Lütfen yorum yapın ve hoşunuza gittiyse ''beğen''in.
(Diğer düzenleme temam için www.maxicep.com/symbian-s60v3-temalari/ilk-duzenleme-temam-pizero-temasina-degistirilmis-semboller-bakin-pisman-olmazsiniz-563371.html)

İndirme linki:

Resimler:

• Beğen
Tepkiler: berkek

awdil

awdil

Üye
Eline sağlık.Şu an da evolve temasını kullanıyorum,lakin ilerleyen zamanlarda bu temayıda kullanabilirim.Teşekkürler.

FiveRoaD

Üye
Tema qzl Olmus Elıne Saqlık Kardesım Bende HTC V2 FP2 Yı Kullanıyorum Sımgelerı Mukemmel.. İphone 2 Temasındada Seffaffıyet var oda Mukemmel Hos Duruyor Su I Phone 2 Temasındakı Seffafıyet ıle HTC v2 dekı Sımqeler Bıtlesse Mukemmel Bısı Cıkar Ortaya Yapmak Mumkunmu acaba.

amerty95

amerty95

Üye
    Konu Sahibi
temaların linklerini verirsen yardım edebilirim
ama benim kullandığım program sadece .sis uzantılı temalar arası transfer yapabiliyor. Senin telefonunda kullanılan temalarn uzantısı sis mi?

FiveRoaD

Üye
Sis uzantılı Sisx to sis converterde var fakat temaların yedegını almamısım pc ye telefondan temaları alabılırmıyız ? alırsak nerdedır Sımdıden Tesekkur ederım

Mücahit G

Mücahit G

Üye
diye site var. Oraya eklesen daha kolay ulaşılabilir. :tşk:

amerty95

amerty95

Üye
    Konu Sahibi
fiveroad tel.den pc ye aktarabilmen için sis dosyasının telefonunda olması lazım, sadece temalar bölümünde o temanın bulunması, kurulum dosyasının da telefonda olmasını gerektirmez, yani bilemem şu an telefonunda var mı sis dosyası
bi dahakine qfs.mobi yi denerim, teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt