FL Studio Mobile v1.3.0 apk + data

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
FL Studio Mobile v1.3.0 apk + data
Çeviri
Açıklama
FL Studio Mobile Android telefon veya tablet cihaz üzerinde tam bir çoklu-track müzik projeleri oluşturmak ve kaydetmek için izin verir. Hatta 'FL Studio Masaüstü PC' versiyonu * içine FL Studio Mobile projeleri yüklemek ve bir sonraki seviyeye onları alabilir.
Bu adım sequencer bir köşem olursa, çalma listesine piyano rulo veya tam bir şarkı bir melodi, FL Studio Mobile kapalı bulunuyor. Yine bu fikri asla kaybetmeyin. Aşağı alın ve nerede olursanız oluyor.
ÖZELLİKLERİ
133 yüksek kalite araçları, davul kitleri ve dilimlenmiş-loop yener •
• ücretsiz 2 olan 7 örnek paketleri (250 aletleri / takımları), In-app mağaza
• Tüm cihazlar, FL Studio masaüstü ithalat ve uzatılması için FL Studio masaüstü muadilleri var
• Hızlı perküsyon programlama ve dilimlenmiş-loop elden geçirilmesi için adım sequencer
• Ayarlanabilir sanal piyano-klavye
• Drum pedleri
• önizleme düğmesi ve mantıksal Araçların içine sıralama, synths, Drum kitleri ve Döngüler ile Tarayıcı
• Pan, hacim, serbest ve saldırı zamanı enstrüman başına yapılandırılabilir
• ivmeölçer yoluyla Pitch bend
• Yüksek kaliteli, pil dostu bir ses motoru (gecikme cihaza göre değişir)
Serin bir ritmi ile proje başlatmak • Drum döngüler ve dilimlenmiş döngüler hazır
• Efektler Limiter, Reverb, Delay, EQ, Amp simülatörü ve sizin karışımı geliştirmek için Filtre içerir.
• 99 track sequencer ve sezgisel düzenleme seçenekleri
• Per-track dilsiz, yalnız, etki otobüs, pan ve ses ayarı
• parça, barlar düzeyinde veya tek tek notlar aşağı Düzenle
• Notun manuel giriş ve akor dizisi veri veya kaydedilen performansları ayrıntılı düzenleme için Piyano rulo editör
• Geri al ve tüm düzenlenebilir ekranlar için yinelemek
• tempo ve zaman-imza ayarları ile Metronom
Slayt jest ve tutam jest ile yeniden boyutlandırmak ekranlarında Sezgisel konumlandırma •
• Kaydet ve şarkıları yüklemek WAV ve AAC ihracat
• MIDI dosyası ithalat / ihracat
• E-posta veya Dropbox aracılığıyla şarkıları paylaşın
• In-app kullanıcı kılavuzunu
• Gerekli Android 2.3.3
• tüm ekran çözünürlükleri ile çalışır, ama FL Studio Mobile 1280x800, 800x480, 960x640 ve 480x320 ekranlar için optimize edilmiştir.
Video eğitimlerini, demolar ve FL Studio Mobile topluma erişim için ziyaret edin. [email protected] satış destek e-posta için.
ARIZA BULMA MONTAJ HUSUSLAR
Adım adım sorun giderme seçenekleri için bu linki ziyaret edin

NOT: Bir özel ROM, (yüklü ayrıcalıklı uygulamalar ile) bir köklü Android işletim sistemi ve antivirüs yazılımı önemli performans sorunlarına neden olabilir.
* "FL Studio" masaüstü PC sürümü (ayrı olarak satılır) dünyanın en popüler ve heyecan verici müzik üretim sistemlerinden biri haline her GÜN 30.000 kat fazla, ortalama yüklenir. Profesyonel kalitede müzik, FL Studio Mobile için mükemmel bir stüdyo ortağı oluşturmak düzenlemek, kayıt, edit, mix ve master için tek bir pakette ihtiyacınız olan her şey. Sen FL Studio Masaüstü PC sürümü demo sürümünü indirmek ve daha sonra. Mp3,. Wav,. OGG ya. Orta formatında kaydedebilirsiniz ücretsiz FL Studio Mobile projelerini artırabilirsiniz.

aciklama:
Bilen bilir Pc'lerden FL Studio programını. Bilmeyenleri için de şöyle yazayım.
Dijital müzikle uğraşan müzisyenler için gelişmiş özelliklere sahip bir müzik yapma programıdır. FL Studio ile ses kaydedebilir ve bu kaydettiğiniz sesler ve müzikler üzerinde sayısız düzenleme yapabilirsiniz. FL Studio içerdiği mixer, synthesizer ve birçok elektronik müzik altyapısıyla kendi müziğini yapmak isteyenlere geniş imkanlar sunmaktadır. FL Studio'nun genel kullanım özelliklerini kavradıktan sonra gerisi hayal gücünüze kalıyor.

KURULUM

Apk kurun. 'com.imageline.FLM' dosyasını 'sdcard/Android/obb' kopyalayın.
NOT: İnternet bağlantınızı programa girerken kapatınız.

apk:

obb:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RetaXter, Nextman ve Anil-D

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler abi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Pc'de kullandığım bir program gerçekten başarılı bir mobil sürümü :oke:

• Beğen
birol08

birol08

Üye
Teşekkürler

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

• Beğen

burak5319

Üye
Htc one da açılmadı internet kapalı açtım guncelleme istedi ve kapandı...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Htc one da açılmadı internet kapalı açtım guncelleme istedi ve kapandı...

kullanmadigim icin bilemiyorum.
lisans kontrolunu atlatmak icin luky patcher ile yamalayin yada modlu market kullanin

Mevlüt Ulu

Üye
Her iki link virus hatasi veriyo benim icin napabilirim?

Üst Alt