Öneri Fiziksel butonu ve ekranda tuşu olmayan telefon arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

korays3

Üye
    Konu Sahibi
Fiziksel butonu ve ekranda tuşu olmayan telefon arıyorum
Başlıkta açıklamaya çalıştığım gibi, yıllardır Samsung kullanan biri olarak Home tuşu gözüme batıyor artık. Ayrıca ekranda da yer kaplayan bir tuş bölmesi istemiyorum pekçok telde olduğu gibi. O dokunmatik tuşları ekranın altında olan (Samsung'un geri ve menü tuşu gibi) bir telefon arıyorum, ne önerirsiniz?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bütçe?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
T60 gibi mi
Meuzi mx4 var

Emre

Üye
Meizu MX4.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tusların kapladığı bölüm zaten her telefonda aynı şekilde bulunuyor Samsung bu alanı kullanıp tuş koymuş yanı o bölümden kurtulamayacaksın tuşsuz boş bir alt panelin olacak ve ekranda sanal tuşlar extra yer kaplamış olacak.

zencibitc

zencibitc

Üye
mx4 de bazı bölümlerde geri tuşu için sanal tuş aktif oluyor.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Tusların kapladığı bölüm zaten her telefonda aynı şekilde bulunuyor Samsung bu alanı kullanıp tuş koymuş yanı o bölümden kurtulamayacaksın tuşsuz boş bir alt panelin olacak ve ekranda sanal tuşlar extra yer kaplamış olacak.
Lg modellerinde (G3,G4) sanal tuşlar istediğin uygulamada kapanabiliyor.

korays3

Üye
    Konu Sahibi
meizu mx4 de ortada yuvarlak tuş yok mu? Görsellerde öyle gördüm.
Mesela bugün biraz bakındım, Asus zenfone2 veya Lenovo p70 gibi cihazlardan diyorum. Görsel veya video incelemelerde görebilirsiniz. Başka seçenek var mı bilemiyorum?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mesela bugün biraz bakındım, Asus zenfone2 veya Lenovo p70 gibi cihazlardan diyorum. Görsel veya video incelemelerde görebilirsiniz. Başka seçenek var mı bilemiyorum?
O tuş da kapasitif yani fiziksel bi tuş yok

zencibitc

zencibitc

Üye
o tuşun geriye gitme fonksiyonu yok.

Üst Alt