Öneri Fiyat Performans Telefonu Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat Performans Telefonu Arıyorum
Selam arkadaşlar.
Herkese iyi forumlar :yuru

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bilge Kader

YuSuF02

YuSuF02

Üye
Selam arkadaşlar. mümkünse kamerası iyi şarjı dayanıklı tasarım olarak da cam tasarım tercih ettiğim fiyat performans telefonu arayışındayım.

Konuyla ilgili önerilerinizi ve neden o telefonu önerdiğinizi yazarsanız sevinirim.

Bu hafta içindealmayı düşünüyorum o nedenle ilgili markanın kargo desteği de çok önemli (İstanbul içi kargolama olacak)

Şimdiden teşekkürler.
Fiyat limitiniz nedir

Marshmallows

Marshmallows

Üye
Selam arkadaşlar. mümkünse kamerası iyi şarjı dayanıklı tasarım olarak da cam tasarım tercih ettiğim fiyat performans telefonu arayışındayım.

Konuyla ilgili önerilerinizi ve neden o telefonu önerdiğinizi yazarsanız sevinirim.

Bu hafta içindealmayı düşünüyorum o nedenle ilgili markanın kargo desteği de çok önemli (İstanbul içi kargolama olacak)

Şimdiden teşekkürler.

hocam söylediğin özelliklere uygun olarak bence fiyatının üzerinde bi donanıma sahip olan caspervia a4 ü önerebilirim bi göz aatmanda yarar var. 6gb rami var kameradada yapay zeka kullanmışlar hoşuma gitti benim.

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
herkese cevapları için teşekkürler arkadaşlar cassper via a4 aldım şimdilik hızından da şarjından da memnunum. kamerası da hoşuma gitti. biraz kullanıp ürünle ilgilili detaylı bi inceleme yazarım inş...

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
PALA.

PALA.

Üye
Hayırlı olsun :cool
İncelemenizi de bekliyoruz.