First Aid Pack by SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
First Aid Pack by SymbianHacker
Bu pakette telefonunuza hard format attıktan sonra silinen orjınal uygulamalar, norton symbian hack ve en çok kullanılan modlar bulunmaktadır. Yani bu paket ile hard format sonrası uygulamaları ve modları arayıp, indirme derdi ortadan kalkıyor

Lütfen indirmeden önce beğenme butonuna tıklayalım

Link:

Tepkiler: Jan, ozcanb02, ahmet uzun ve 45 diğerleri
Yiğit

Tepkiler: SymbianHacker
kulaklık sesini yukseltme modunu eksiksiz yükledm fakat çalismıyor ses açma tuşuna basinca cok kısa bir süre artıs oluyor sonra kesiliyor. Yokmu bunun bi çaresi

- - - Eklendi - - -

Dosya tarafımca Nokia C6-01 de X-plore ile yapılmış olup Avast 7 Pro Security ile virüs taramasından geçmiştir. Sorun yok

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

imzanı çok beğendim ve taktir ettim

teşekkür ederim. Türkiye üzerinde gözü olanlara verilecek en güzel cevaptır.

Tepkiler: SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kulaklık sesini yukseltme modunu eksiksiz yükledm fakat çalismıyor ses açma tuşuna basinca cok kısa bir süre artıs oluyor sonra kesiliyor. Yokmu bunun bi çaresi

bendede öyle oluyor yok galiba Madness'e sormak lazım
[/COLOR]

bendede öyle oluyor yok galiba Madness'e sormak lazım

bazı arkadaşlar yorum yapmış süper oldu diye bende çok sık kullandığım için kulaklğı işime yarar diye düşündüm denedim olmuyor. Bi çözümü olmalı bilen birileri elbet çıkar

Mükemmel! Temel parçalar paketi gibi. Teşekkürler ...

- - - Eklendi - - -

Antivirüs programım dosyayı indirmeme izin vermiyor. "Web sayfası potansiyel tehlikeli içeriği olan web siteleri listesinde." hatası alıyorum.

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
qfs mobi tehlikelimi ki. 45 mb olduğu için eklenti olarak paylaşamıyorum telefonla wifi den dene