FırsatSanat - Tiyatro Bileti %40 a varan indirim


firsatsanat

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Sanat Dostları,
Fırsatsanat -
Tiyatro Biletlerini %40 a varan indirimler ile almak ve izlemek ister misiniz?

Sitenin ayrıca whatsapp özel grubu var (şimdilik istanbul için)
"FırsatSanat Whatsapp Grubu"
- Ön veya Orta sıralardan olacak şekilde
- Oturacağınız sıraların satış öncesi belli olduğu
- Sadece FırsatSanat yöneticisinin mesaj yazabildiği
- Haftada iki-üç oyun paylaşılan,
- Paylaşılan etkinliğe katılmak isterseniz özelden yazabilir veya online işlem için internet sitemizden biletinizi alabilirsiniz.

Katılmak için 0542 654 0 444 whatsapptan
FırsatSanat grubuna katılmak istediğinizi ve
Adınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Dostça, Hoşça ve Sanatla Kalın
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt