Fırsat Bu Fırsatları Kaçırmayın İstedim ve Paylaştım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anindasepet

Üye
    Konu Sahibi
Fırsat Bu Fırsatları Kaçırmayın İstedim ve Paylaştım...
Geçenlerde siteleri dolaşırken 2 sitedeki bazı fırsatlar dikkatimi çekti ve sizinle bu fırsatları paylaşmak istedim. Ben bazılarını aldım ve memnunum. O yüzden tavsiye ve paylaşmak istedim...

1. anındasepette.com

Odanızın tavanına sırtından çıkan yıldız ışıkları yansıtan sevimli kaplumbağa Sadece 19.99 TL

Wrapsol Ultra, iPhone 4 için uygulaması en kolay, en dayanıklı, en şeffaf ve düşmelere karşı dahi en güçlü gövde ve ekran koruyucu film Sadece 49.90 TL

Pro Duster, temizliği hem hızlı hem kolay hem de çok keyifli hale sadece 13.99 tl'ye evinize getiriyor

H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici sayesinde evinizi artık sadece 105 tl'ye %100 mikroplardan arındırmış olacaksınız...

Nicer Dicer Plus Akıllı Doğrayıcı Nicer Dicer Plus yenilenen pratik özellikleriyle dakikalar içinde dilimler, doğrar ve rendeler üstelik sadece 49.90 TL

Nev-i Bahar El Yapımı Tasarım Kolye 150 TL ile şıklığınıza şıklık katacaksınız...

Mighty Putty Yapışkan ve onarıcı tamir macunu sadece 17.33 TL

Bloom Cord El Yapımı Tasarım Kolye Sadece 40 TL

Meyve sebze sıkmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı. Sizde bu keyife sadece 49.90 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Pink Mountain El yapımı tasarım kolye sadece 50 TL

Saloon Shaper 5'li Manikür Seti Oje Kurutucusu hediyesi ile sadece 25TL

Swivel Sweeper G6 Yeni Nesil Şarjlı Süpürge Sadece 38 TL

2. En-Fırsat.com

H2O Mop X5 Buharlı Paspas+ Pro Duster+ Yedek Mikro Fiber Beze Sadece 99.90 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Roll N Store akıllı ve kompakt tasarımlı alet çantası sadece 25.90 TL

Robo Stir - Otomatik Çorba / Yemek Karıştırıcı Sadece 7.49 TL

Pro Duster, temizliği en hızlı ve çok keyifli hale getiren toz alma aleti sadece 10.90 TL

Pro v Juicer Meyve ve Sebze Sıkacağı Seti Sadece 35.90TL

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bizi düşündüğün için sağol ama hiç gerek yok böyle şeylere :D

codblackops2

codblackops2

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt