FireFox İçin Chrome Arayüz Eklentisi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


Son zamanların belki de en çok konuşulan olayı: Google'ın gayet hızlı ve stabil çalışan ve oldukça hoş bir görünüme sahip bir tarayıcı ile tarayıcı pazarına girerek kullanıcının karşısına çıkması. "Ben Firefox'tan başka tarayıcı kullanmam" diyenlere bile kendini kullandırtan bir tarayıcı . Buna karşın halen Firefox kullanıyorsanız ve Chrome'un hoş görünümü gözünüzün önünden gitmiyorsa, işte size Chrome görünümlü Firefox...


 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Chorome'nin Yerini Tutmaz. Hoş Görüntü Ve Bunun Yanı Sıra Hızlı!
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anit Betacılar Bununla İdare Edicek Ne Yapalım :D
 
FerreT

FerreT

Üye
2 haftadır kullanıyorum..Google CH 'nin çıkardığı Eklenti gerçekten farklı ;)
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Betadan Çıksın Bende Denicem :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt