Firefox da sorun var yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Firefox da sorun var yardım !!!
Firefox düzgün bir şekilde çalışırken durup dururken norton firefox.exe yi virüs müş gibi davranıp uyarıyor ve firefox bu uyarının ardından hiçbir siteyi açamıyor ve bozuluyor. Firefox u tekrar kurmama rağmen artık çalışmıyor yani site açmıyor. Neden firefox a böyle oluyor ve bu ne virüsü böyle nasıl halledeceğim bu durumu bilen lütfen yardım :help:
Sinirden çıldıracağım :vur:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
norton un firefox u virüs olarak tanımlaması ilginç ayrıca onu virüs olarak gördüğü için tekrar kursan bile norton .exe dosyasını engellediği için kullanamıyorsun norton u silmen halinde yeniden kullanabilirsin ama norton u silmek ne derece mantıklı onu bilemem .... :nono:

C@N

C@N

Üye
yaw ayıptır sorması sen neden internet explorerı kullanmıyosun da fifox kullanıyosun onu ben de denedim fakat sora explorera geri dondum

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Norton un herhangi bir yerinde engel listesi yok mu Norton 2005 kullanıyorum

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by cantuzla@Sep 7 2005, 09:28 PM
yaw ayıptır sorması sen neden internet explorerı kullanmıyosun da fifox kullanıyosun onu ben de denedim fakat sora explorera geri dondum
[post=158125]Quoted post[/post]​
Firefox daha çok hoşuma gitti farklı tema seçenekleri ve sekmeli yapısı ;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yılmass arkadaşımızın önerisi ve üstün çabası ile opera ya geçiş yaptım. Teşekkürler yılmass :oke:

yılmass_

yılmass_

Üye
herzaman seve seve :)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by yılmass_@Sep 8 2005, 01:03 AM
herzaman seve seve :)
[post=158461]Quoted post[/post]​
;) Çok sağol ;;)

Ama yinede firefox u norton neden virüs gibi algılayarak bozdu anlayamadım gitti :wacko:

mackonexo03

Üye
yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Arkadaşım anladığım kadarıyla firefox un veritabanına virüs bulaşmış ya da norton bunu böyle görüyor. Çözüm olarak Google Chrome kullanmanı öneririm, internet tarayıcıları arasında en hızlısı Chrome dur, ve bilgissayarı hiç kasmaz :oke: Eğer Norton da dosyaları güvenli olarak işaretleyebilme imkanı varsa onu dene, daha önce Norton kullanmadığım için bir bilgim yok :oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Gereksiz yere konu hortlatmayın...

:locked: