Firefox Browser for Android v32.0

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Android cihazlar için geliştirilmiş resmi Firefox internet tarayıcısıdır. Android 2.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
- Ability to re-order existing panels in browser homescreen
- Ability to refresh synced tabs on demand
- Locales added: Assamese [as], Bengali [bn-IN], Gujarati [gu-IN], Hindi [hi-IN], Kannada [kn], Malayalam [ml], Marathi [mr], Oriya [or], Panjabi [pa-IN], Tamil [ta], Telugu [te]
CHANGED
- Removal of CAPS infrastructure
- Android 2.2 and ARMv6 no longer supported
HTML5
- WebVTT implemented and enabled
- CSS3 variables implemented


İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkurler
 

hakan aydogar

Üye
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt