Firefox 75.0

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Firefox 75.0
Firefox 75.0 yayınlandı. 2 kat hız, bütünleşik gizlilik koruması ve Mozilla gücüyle yeni Firefox, internette gezmenin en iyi yolu.

Download: | | ~40.0 MB
Download: | | ~60.0 MB
Download: | 69.1 MB
View: Firefox Home Page |

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
ESR içinde 68.5.0 güncellemesi geldi, gayet güzel son güncellemeler akıcı :firefox:

PALA.

PALA.

Üye
Yeni güncelledim 68.5 oldu. Daha bugün geldi güncelleme.
Aslında bu güncelleme 16 şubat da üretilmiş ama esr olduğu için geç geldi. Muhtemelen sizin söylediğiniz güncelleme birkaç hafta sonra gelir iyice test ediliyor.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni güncelledim 68.5 oldu. Daha bugün geldi güncelleme.
Aslında bu güncelleme 16 şubat da üretilmiş ama esr olduğu için geç geldi. Muhtemelen sizin söylediğiniz güncelleme birkaç hafta sonra gelir iyice test ediliyor.

Resmi olarak yayınlanmış ama dediğin gibi güncelleme olarak hemen verilmeyebilir.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Resmi olarak yayınlanmış ama dediğin gibi güncelleme olarak hemen verilmeyebilir.

Bahsettiğiniz güncelleme geldi.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
74.0.1 yayınlandı.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
75.0 yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Firefoxcuyum ama artık sinir olmaya başladım, zırt pırt güncelleme nedir ?
ESR yüklü sanırsın ki, Nightly yüklü bu kaçıncı güncelleme ? Açıyorum güncelleme :(

akilli55

akilli55

Üye
hep hız deniyor hiç bir halt oldugu yok.

PALA.

PALA.

Üye
hep hız deniyor hiç bir halt oldugu yok.
Hız elbetteki var ama öyle her güncellemede fezaya çıkmıyor :) Eski firefox ile arasında çok fark var, diğer tarayıcılardan da oldukça hızlı tabi kullanmasını bilene... Önceden ilk açılışta neredeyse 30 saniye bekletirdi, şimdi tıkladığın gibi birkaç sn de açılıyor mesela...

Bu sıralar çok güncelleme geliyor, bir yönden iyi ama diğer taraftan can sıkıcı :(

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu güncelleme işi chrome gibi biraz daha azaltılmalı. Çok sık güncelleme geliyor.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Firefox her ay yeni bir sürüm yayınlama kararını yeni aldı. Güvenlik güncellemeleri de olunca biraz sıklaşıyor. Örneğin 74.0.1 sadece önemli güvenlik güncellemesi içeriyor. Bunu bir kaç gün bekletip 75.0 ile verelim gibi bir durumları yok ve bu iyi bir şey.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Firefox her ay yeni bir sürüm yayınlama kararını yeni aldı. Güvenlik güncellemeleri de olunca biraz sıklaşıyor. Örneğin 74.0.1 sadece önemli güvenlik güncellemesi içeriyor. Bunu bir kaç gün bekletip 75.0 ile verelim gibi bir durumları yok ve bu iyi bir şey.
Zaten 5-7 mb bir güncelleme geliyor ama çok sık güncelleme sıkıyor ama yapılan bizim menfaatimize elbette...

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Ben arama çubuğu yerine adress çubuğunu kullanıyorum, o daha verimli oluyor.
Normalde bunu mümkün kılan akıllı çubuk özelliğidir, daha ne kadar hızlı olabilir derken yenilik geliyor.
Kısacası firefox kullanmayı bilen için hızlıdır :firefox: