Firefox 55.0.3

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Firefox 55.0.3
Mozilla Firefox ya da kısaca Firefox, Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen özgür bir ağ tarayıcısıdır.

Download: | | ~40.0 MB (Freeware)
Download: | | ~55.0 MB
Download: | 48.8 MB
View:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
sanal gerçeklik eklenmiş ve açılış biraz daha hızlanmış.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
Opera kullanıyorum. tavsiye ederim. Eklentileriyle dahada canlı.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
55.0.1 sürümüne güncellendi.

• Beğen

technogamer2345

Üye
Sürekli çöküyor Flash, Unity bir şey çalıştırılacağı zaman kullanıyorum

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Flash 2020'de tamamen bitiyor. HTML5'den sonra zaten pek kullanan kalmadı. Web oyunları sıkıntılı şu an için.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Çökmede ne gibi bir hata alıyorsunuz? Flash playerı mozilla zaten önermiyor fazla güvenlik açığı ve kaynak tükettiği için.

technogamer2345

Üye
Çökmede ne gibi bir hata alıyorsunuz? Flash playerı mozilla zaten önermiyor fazla güvenlik açığı ve kaynak tükettiği için.

Tam hatırlamıyorum Mozilla çöktü diyor o kadar.

Flash 2020'de tamamen bitiyor. HTML5'den sonra zaten pek kullanan kalmadı. Web oyunları sıkıntılı şu an için.

Daha iyisini getirirlerse neden olmasın. Umrumda olmaz. Ama Flash ve Unity her zaman daha performanslı geliyordu. Sonuçta yapılabilenler daha iyi onlarda. WebGL çıktı şimdi. Gram performans yok. Kasmalar kesilmiyor.

PALA.

PALA.

Üye
Tam hatırlamıyorum Mozilla çöktü diyor o kadar.
mozillanın sıfırlama özelliğini kullanın, ardından eklentiler>yan uygulamalar>burdaki tüm yan uygulamaları
"asla etkinleştirme" olarak ayarlayın.Eklentilerdende kaynaklanır. Çökme ve donma gibi olaylara pek rastlamadım.

ezioTD

ezioTD

Üye
Chrome gibi hızlı açsa kullanırdım ama biraz yavaş.

PALA.

PALA.

Üye
Chrome gibi hızlı açsa kullanırdım ama biraz yavaş.
bu sisteminizede bağlı bende 1-2 saniyede açılıyor. Son güncellemede açılış baya hızlandı.Eskiden ilk açılışta 30 saniye beklerdik :)

technogamer2345

Üye
Ben hep rastlıyorum. Bu sistemsel birşey arkadaşlar. Herkes kullandığı bilgisayara en uygun tarayıcıyı bulsun. Eski bilgisayardır, yeni bilgisayardır, şu şu işlemcisi vardır, falanca işletim sistemini kullanıyordur. Bu arada ben o problemleri yaşarken, tarayıcı sıfırlama veya eklentileri deaktif etme tarzı işlemlerde işe yaramıyordu. Genelde tamamen kaldırıp, sistemsel dosyalarıda siliyorum. O zaman bir süreliğine çözülüyor. Sonra tekrardan başlıyor.

PALA.

PALA.

Üye
Ben hep rastlıyorum. Bu sistemsel birşey arkadaşlar. Herkes kullandığı bilgisayara en uygun tarayıcıyı bulsun. Eski bilgisayardır, yeni bilgisayardır, şu şu işlemcisi vardır, falanca işletim sistemini kullanıyordur. Bu arada ben o problemleri yaşarken, tarayıcı sıfırlama veya eklentileri deaktif etme tarzı işlemlerde işe yaramıyordu. Genelde tamamen kaldırıp, sistemsel dosyalarıda siliyorum. O zaman bir süreliğine çözülüyor. Sonra tekrardan başlıyor.
Her sistem bir değil evet. Sıfırlama yapmışsınız eğer sorunlarınız devam ediyorsa yapacak fazlada birşey kalmıyor.
Sorunun kaynağı tespit edilene kadar alternatif tarayıcılarla işimizi görmeliyiz

ezioTD

ezioTD

Üye
bu sisteminizede bağlı bende 1-2 saniyede açılıyor. Son güncellemede açılış baya hızlandı.Eskiden ilk açılışta 30 saniye beklerdik :)
sistem özelliklerini nasıl bulup size gösterebilirim belki bir öneriniz olur?

MaxipmaN

Üye
sadece ublock origin kurup kullanacaksınız yoksa kasıyor zaten. pc de fena değil ama telefonda dokunmatik tepkileri hala leş.

PALA.

PALA.

Üye
sistem özelliklerini nasıl bulup size gösterebilirim belki bir öneriniz olur?
genelde işlemci ve disk hızı ile alakalı (denetim masası>sistem) yavaşlığın bir çok sebebi olabilir eklentiler-yan uygulamalar-diğer programlar bunu siz deneyerek bulacaksınız yanlış yönlendirmek istemem.Ublock origini kesinlikle kullanın, şu ayarıda yapın

• Beğen
Tepkiler: ezioTD
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
55.0.2 sürümü eklendi.

Fix a regression with the popup menu (Bug 1388682)
Fix performance regressions with WebExtension (Bugs 1386937 & 1389381)
Fix an issue with new installation notification for sideload add-ons (Bug 1372448)
Fix a potential issue when the username had some specific characters in the path (Bug 1388584)

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
55.0.3 sürümü eklendi.

Fix file uploads to some websites, including YouTube (bug 1383518)
Fix an issue with addons when using a path containing non-ascii characters (bug 1389160)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN