Firefox 3.1: En Büyük Eksik Giderilecek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu SahibiFirefox'un çıkacak olan 3.1 sürümü, tarayıcıya çok önce eklenmesi gereken önemli bir özellik sunacak...

Çıkacak olan Firefox 3.1 tarayıcısının güncel test sürümü açık olan sekmeleri önizleme özelliğini sunmaya başladı. Sayfalar arasında sıradan bir şekilde gezinmektense web sitelerinin grafiksel önizlemelerini görebiliyorsunuz.

Yeni fonksiyon şimdiye kadarki CRTL + TAB tuş kombinasyonun yerine geçiyor. Mozilla sadelik isteyenler içinse CRTL + PAGE DOWN/UP özelliğini sunuyor. Bu kombinasyon ile kullanıcı sekmeler arasında normal geçiş yapıyor. Sekme değişim hareketleri her iki durumda da yeni. Açılan siteler arasında sırayla dolaşmaktansa, güncel ve en son baktığınız sayfa arasında geçiş yapıyorsunuz.

Cesaretine güvenenler bu fonksiyonu güncel Minefield Pre-Alpha ile test edebilirler. Bu özelliğe denk olan bir çözümü CTRL + Tab eklentisi de sunuyor.

Download:
 
dada21

dada21

Üye
teşekkürler
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekkürler.
 

Caldere

Üye
Sağol
 
Soneday

Soneday

Üye
Teşekkür ama opera ile yola devam :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt