firefox 3.01


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

researcher

Üye
    Konu Sahibi
firefox un en son surumunu yukledim ama history ozelligi bi acayip.... yani adresi yazmaya baslayınca kelimenin gectigi(en bastan degilde herhangi bie yerde gecmesi yetiyor) adresleri buluyor ... Bu ozelligi eski surumlerdeki gibi yapmanın bir yolunu bilen varsa ve yardımcı olursa mutlu olurum....
 
xkadir61

xkadir61

Üye
firefox penceresinden ;araçlar>seçenekler>geişmiş>genel ve ben yazar yazmaz aramaya başla seçeneğini kaldır :ok2:
 

researcher

Üye
    Konu Sahibi
o secili degilmis ki... ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt