FinalBurner: Nero Alternatifinin Yeni Sürümü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu SahibiGüçlü bir Nero alternatifi olan ücretsiz yazılım FinalBurner'ın yeni bir sürümü yayınlandı...

Ücretsiz Nero alternatifi FinalBurner, yeniden elden geçirilmiş bir sürüm ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Geliştiriciler 2.1 nolu sürüm için hem kullanıcı arayüzünü geliştirdiler hem de Müzik-CD'leri için kullanılan yazma-modülünü iyileştirdiler. Buna ek olarak CD kapağı hazırlamak için bir baskı sihirbazı da eklenmiş.

FinalBurner ile verileri, ISO imajlarını, müzik ve videoları CD,DVD ve Blu-ray disklere yazabilirsiniz. Ücretsiz program şu formatları destekliyor: MP3, WAV, OGG, MID, WMA, AAC, MP4, ISO, AVI, MPEG, WMV, ASF ve MOV.

Ses ve video için gerekli çeviricileri (converter) programın kendisi sunuyor. Entegre CD-ayıklayıcı ile müzik CD'lerinizdeki parçaları MP3 ve WAV dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz.

Download:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
446
Cevap
0
Görüntüleme
325
Cevap
0
Görüntüleme
790
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt