Öneri Film izlemek hk.

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Film izlemek hk.
Android veya iOS da ki gibi masaüstü sitelerde ki videoları tam ekran yapamıyorum. Bunun bir püf noktası var mı? Ya da telefondan film izlemek için en iyi mobil film sitesi hangisi? İndir izle demeyin lütfen 8gb dahili hafızam var 1gb ı boş..

Gallahad

Gallahad

Üye
ben bicaps diye bir site var oradan izliyorum telefondan birde vk olanları rahat izleniyor telden. ve mail ru daki filmleri tabletim tam ekran yapmıyorken telefonum yapıyor yani bicaps jetfilm 720pfilm unutulmazfilm falan bunlar iyi

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Site önerileri için teşekkür ederim. Masaüstü sitelerde tam ekran yapamıyoruz yani?

Gallahad

Gallahad

Üye
yoo ben yapıyorum ama mail ru dan tabletten yapamıyorum telefondan yapıyorum vk da sıkıntı olmuyor her türlü tam ekran oluyor

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
yoo ben yapıyorum ama mail ru dan tabletten yapamıyorum telefondan yapıyorum vk da sıkıntı olmuyor her türlü tam ekran oluyor
Yakınlaştırırsan tam ekran olarak izleyebiliyorsun. Onda da adres çubuğu gözüküyor. Tam ekran modu yok yani ben yapamadım.

omerk88

omerk88

Üye
diziist mobil bu diziler için full ekran
fullhdfilmizle
Ben bunlarla ve bicapsla tam ekran izleyebiliyorum

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Gallahad

Gallahad

Üye
Yakınlaştırırsan tam ekran olarak izleyebiliyorsun. Onda da adres çubuğu gözüküyor. Tam ekran modu yok yani ben yapamadım.
vk olarak ara yada diğer arkadaşların sitelerini dene vk yı her türlü açıyor birde googlenin playerını

• Beğen

Emre

Üye
BiCaps.Com 720p film izle,hd film izle,film izle,1080p film izle

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşların dediği gibi html 5 sitelerinde tam ekran olarak izliye bilirsiniz benim kullandığım full hd film izle nin 3 tane sitesi var bunlardan izleniyor du veya html 5 destekli film izle diye yazarsanda uygun siteler çıkar

• Beğen

skynet

Üye
ilmifullizle Tavsiye ederim

kimenet

Üye
direkizle.org tanda deneyebilirsin.. mobil tasarımı var.. rahatlıkla izleyebilirsin..

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben bicaps diye bir site var oradan izliyorum telefondan birde vk olanları rahat izleniyor telden. ve mail ru daki filmleri tabletim tam ekran yapmıyorken telefonum yapıyor yani bicaps jetfilm 720pfilm unutulmazfilm falan bunlar iyi

bicaps candır :D

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Gallahad

Gallahad

Üye
720Pizle diye bir yer buldum orasida guzel

hamza1214

Üye
çok iyi siteler yok

Son düzenleme:

q3r3m

Üye
Aha burdan izleyebilirük :) . d-filmsitesi

reis3737

Üye
20pfilmizle burasıda çok güzel tavsiye ederim

hdfilmkanali

Üye
Artık günümüzde İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bağlantı hızları son derece yükselirken video izleme indirme sayfalar arası geçiş oldukça verimli hale geldi. Arama motorlarına kayıtlı binlerce film sitesi olmasına rağmen bunların kaç tanesi akılda kalıcı ve elle tutulur bilemiyorum. Öncelikle kullanıcılar için ilk istek kaynağa hemen ulaşım oluyor. Hal böyle olunca sayfaya girdikten sonra istenilen filmin hemen bulunması ve farklı dil kalite seçenekleriyle ziyaretçiye sunulması gerekmektedir. Bende gezinirken tam da böyle bir çalışma ile karşılaştım. Film İzle kelimesinde yüzlerce site olmasına rağmen sizlere önereceğim kaynak son derece sade ve kullanıcı dostu olmasının yanında reklamdan eser yok ve geçişler çok hızlı. İlk girdiğimde abartmıyorum 2 saat filan kaldığımı hatırlıyorum. Aynı zamanda ziyaretçi ile iletişim çok süratli bir şekilde yapılıyor ve hemen geri dönüş sağlanıyor. Herkesin bir kere göz atmasını tavsiye ediyorum. Eminim ki güncel filmleri görünce siz de çok şaşıracaksınız.

Ve şimdi oradan bir filmi sizlere tanıtacağım. Kara Düzen izle adıyla sinema severler tarafından merakla beklenen ve ülkemizde de 20 Kasım 2015 de vizyona girecek olan bol ünlü oyuncu kadrosuyla Black Mass filmi farklı dil seçenekleri ve kaliteleri ile sizlerin seyrini bekliyor olacak. Baş rolde Johnny Depp bulunurken bu yapım için büründüğü rol ve makyaj oldukça etkileyici bulunnuyor. Bunu afişi görünce de hayranlıkla göreceksiniz. Bunun yanında Benedict Cumberbatch ve Grinin Elli Tonu ile şöhreti yakalayan güzel oyuncu Dakota Johnson ve Joel Edgerton , Kevin Bacon gibi isimler bunlardan sadece birkaçı olarak görünüyor. Dram Filmleri izle kategorisinde izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğimiz Kara Düzen Türkçe Alt yazılı olarak kesintisiz ve donmadan izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Link vermeden sadece isim belirterek öneride bulunun arkadaşlar yönlendirme olmasın.
Keyifli forumlar

Üst Alt