Fikret Orman'dan 'şampiyonluk' yorumu

 • 6 Mart 2013
 • 347 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beşiktaş'ta yöneticiler ve futbolcular bugün mağaza açılışında buluştu. Fenerbahçe galibiyetinin abartılmaması gerektiğini söyleyen başkan Fikret Orman ve genç futbolcu Necip Uysal, şampiyonluk için temkinli konuştu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Beşiktaş'ta yöneticiler ve futbolcular bugün mağaza açılışında buluştu. Fenerbahçe galibiyetinin abartılmaması gerektiğini söyleyen başkan Fikret Orman ve genç futbolcu Necip Uysal, şampiyonluk için temkinli konuştu.

  Beşiktaş'ın resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası'nın yeni mağazasının açılışına Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile futbolculardan Necip Uysal, Alan McGregor ve Mehmet Akyüz katıldı.

  Başkan Orman, açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Taraftarların yoğun tezahüratlarına maruz kalan Orman, takımın gidişinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, şampiyonluğu telaffuz etmenin erken olduğunu söyledi.

  Siyah-beyazlılar'ın genç kaptanı Necip Uysal da başkan Orman'la aynı görüşteydi. Necip, önlerinde 10 maç olduğunu ve hafta hafta hazırlandıklarını belirtti.

  Kartal Yuvası mağazası açılışına Siyah-beyazlı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi ve futbolculardan bol bol imza aldı.
   


  Yazan: doctorrr
 2. bu sene zor seneye 1-2 takviye yapılır sakatlık sorunları yaşamazsak olur.
   
 3. İnşallah ama zor kadro derinliği fazla olsa olabiliriz
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 05:00