Fikret Orman Konuştukça Beşiktaş Batıyor

• 3 Ekim 2013
  • 276 Okunma
  • 0 Cevap

1. Spor yazarı Hayri Ülgen, Spor Toto Süper Ligi'nin 7. haftasında Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Eskişehirspor-Beşiktaş karşılaşması hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Ülgen, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

-BILIC DE DAHİL BEŞİKTAŞ'IN KREDİSİ BİTTİ-

Beşiktaş için yeni bir başlangıç gerektiğini dile getiren Hayri Ülgen; ''Beşiktaş, sezona 4/4'lük bir giriş yaptı ve 4 maçta da muhteşem bir galibiyete imza attı. Ancak Galatasaray derbisinin ikinci yarısı ve MP Antalyaspor karşılaşmasındaki oyun, Bilic de dahil Beşiktaş'ın kredisini bitirdi. Ama Bilic ve Beşiktaş için yeni bir başlangıç lazım. Bu da Eskişehirspor ve Çaykur Rizespor ile oynanacak maçlardır. Beşiktaş, bu maçlardan 4 ya da6 puan alırsa yine bir çıkış yakalar ve şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olur'' dedi.

-TFF VE TAHKİM KURULUNUN AYIBI-

Bilic'in cezası ve Eskişehirspor karşılaşmasına değinen Ülgen; ''Bilic'in tribünde olması çok kötü. Beşiktaş'ı çok büyük etkiliyor. Çünkü Bilic, agresif görünmesine rağmen futbolcularına hırs ve inan veren bir yapıya sahip. Bu nedenle cezalı iki maçının daha nasıl geçeceğini bilemiyorum. Galatasaray derbisinde haksız yere tribüne gönderilmesi ve 3 maç ceza alması TFF ile Tahkim Kurulu'nun ayıbıdır. İnşallah Beşiktaşlı futbolcular hocasını aratmazlar ve Eskişehirspor maçından galibiyet ile dönerek moralli bir şekilde Çaykur Rizespor maçına çıkarlar. Ama Eskişehirspor maçı zor olacaktır. İyi bir Beşiktaş'ın nasıl Bursaspor'u deplasmanda yendiyse Eskişehirspor'u da yeneceğini düşünüyorum. Beşiktaş, eski futbolcularına karşı maç yapıyor. MP Antalyaspor'da Samet Aybaba, Eskişehirspor'da Ertuğrul Sağlam, Çaykur Rizespor'da ise Rıza Çalımbay var. Hepsi de Beşiktaş'ı bilen teknik direktörler.'' dedi.

-KONUŞTUKÇA BEŞİKTŞA BATIYOR-

Fikret Orman'ın şampiyonluk açıklamasını eleştiren Hayri Ülgen; ''Fikret Orman'a şunu söylemek istiyorum. Başkan iki de bir ''şampiyonluk'' diyor. Başkanım daha sezonun başı ve çok büyük konuşmana gerek yok. Konuştukça Beşiktaş batıyor. Sen yönetim ve kulüple ilgilen. Eğer bunlarla ilgilenir, açıklama yapmazsan Beşiktaş'ın daha büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Yazan: scarface006
Yüklüyor...
22/09/2018 - 11:02