Fıkraya buyrun


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Sinyal

Tamirci, Temel'e :

- Bak bakalım arabanın sinyalleri calışıyor mu ? diye sorunca, Temel arabanın önüne geçti :

- Çalışayi, çalışmayi, çalışayi, çalişmayi...Dur!!

Çavuş, acemi erlere nöbet bekleme usulünü ögretiyordu :

-Ka.. ka.. karanlıkta.. bir.. bir.. biri ya.. yaklasirsa... "du.. du.. dur... ki.. ki... kim o... " di... diye bağırırsınız... Cevap.. vermezse... bir... bir kere da... daha ba.. bağırırsınız... Ge... gene vermez.. se... ateş e... eder... edersiniz... Ya... yalnız... ço.. ço... çok a... a... acele etmeyin... Be.. belki. de... gelen benim!


Paraşüt Eğitimi

İki acemi er paraşüt eğitimlerini tamamladıktan sonra ilk atlayışları için havalanırlar. Makul seviyeye geldiklerinde komutanları son kontrolleri yapıp :

- Atladıktan bir süre sonra paraşütün sağ tarafındaki ipi çekin, paraşütleriniz açılacaktır. Şayet açılmazsa hiç telaşa kapılmayın, sol tarafta yedek bir ip var onu çekin, sorun kalmaz. İndiğinizde sizi bir jip bekliyor olacak; sizi karargaha geri
götürecek.

Askerler korkarak da olsa atlamışlar. Heyecanla sağ taraftaki iplerine asılmışlar. Tık yok. Biraz da korkuyla sol taraftaki iplere asılmışlar, paraşütler yine açılmamış. Çok sinirlenen asker :

- Bu komutanın hiçbir dediği çıkmıyor; dur bakalım, aşağıda jip de yoksa o zaman görüşürüz onla.
 
SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
bu arada ilk fıkrayı anlayan PM atsın :ah:
 
Caine

Caine

Üye
ben anlamadımm ama arabanın farlarına değilde başka yere baktığı kesin :)
 

ardaca

Üye
sinyal bi yanıp bi sönüyo ya ondan bi çalışıyo bi çalışmıyo diyo :D
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ardaca.. ;)
 
goldcrusher

goldcrusher

Üye
saol ;;)
 

useless84

Üye
eh fena degil
 

ringwraith

Üye
güseller saol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt