fıkralar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
fıkralar
Kudüs sokaklarında umutsuzca park yeri aramaktadır Moşe. Tur atmakta ama yer bulamamaktadır. Çok önemli bir iş buluşmasına geç kalmak üzeredir. Ama heyhat yer bulamamaktadır. Ümidini kesmiş bir şekilde gökyüzüne bakar ve:
-"Tanrım önümüzdeki beş dakika içinde bana bir park yeri bulursan yemin ediyorum bundan sonra hep Kaşer(okunmuş gıda) yiyeceğim, Shabat'a (kutsal cumartesiler) uyacağım ve Yom
-Kippur ve tüm kutsal günlere özel saygı duyacağım...." O an bir mucize gibi hemen önünde bir araç hareket eder ve yeri boşalır. Moşe gökyüzüne bakar ve:
-"Zahmet etme tanrım, ben buldum" !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk...

----------------------------------------------------------------------------------------------
Amerikalı kadın turist Istanbul' da metroyu ararken yanlışlıkla yeraltı tuvaletlerinden birinin erkekler bölümüne girmiş. Girmesi ile pisuvarın başında işini gören Temel ile gözgöze gelmesi bir olmuş:
- "Metro! Metro!" diye şaşkın şaşkın sormuş. Temel kafasını iki yana sallayarak cevap vermiş,
- "No metro! No metro! Oniki santimetro :lol2:

slayer

Üye
:kop: sonuncuya bittim..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hidayet

hidayet

Üye
:kop: :ehe: :kop: :ehe:

levelman92

Üye
:gun: güzel :gun:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...