fıkraaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
Karadenizliler ile ruslar savaşa başlamış.Yıllar geçmiş ama hiç ölen olmamış.En sonunda rusların aklına bir cinlik gelmiş ve bir laz ismi bağralım ayağa kalkanları vuralım demiş.Düşünmüşler ve akıllarına temel gelmiş ve ruslar hep birlikte :Teemmmmmeeell.ve karadeniz cephesinde temeller ayakta :nevarrrrr? ve temelleri vururlar daha sonra idriiissss diye bağrırlar idrisler ayakta ve ölürler daha sonra dduuurrrssuunnnn diye bağrırlar ve dursunlarda ölür.Karadenizlilerin komutanı derki:gittikçe azalıyoruz bizde vlademir diye bağralım demiş.Karadenizliler hepbirlikte:vladdeemmiirrrrr
ruslarda çıt yok
tekrar vlademirrrr
yine çıt yok
ve rus cephesinden birses :kimseslendiiiiii KAradenizliler hepbirlikte ayakta BBİİZZZZZ ve karadenzliler ölür.:)

Temel ile İdris gece yarısı trafik kazası geçirirler.Yolda yalpalanarak ewe dönerkn İdris elektrik direğine sarılmış inliyor:Çok fenayım herşeyi çift görüyorum.
Temel vereck aklı bulur:Ha bi gözünü kapat da ....

temel oteldeyken kendisinin laz olduğunu belletmeden eğlenmek için prova yapıyormuş içki isterken nasıl laz olduğum tanınmasın diye aynannın karşısına geçmiş bana bir raki yok böle tanırlar demiş bana bir fiskü yok böle de tanırlar demiş bana bir bira haaa uşağum oldu demiş aşağıya inmiş masya elini emin bir şekilde vurarak bana bir bira demiş adam temele sormuş sen lazmısın kardeşim uyyy nasıl anladı n demiş temel şaşırarak çünkü burası reception bar karşıda :))))) hehe

Bir Gün Temel ve Fadime Boşanacaklarmış....çıkmışlar hakim karşısına.Hakim boşamış Boşamasına ama bir de çocukları varmış...fadime Başlamış anlatmaya:"Efendim ben onu 9 ay karnımda taşıdım gecelerimi onun için harap ettim"vs.Bizim temel de Az Değil Hakim Bey'e Söz almak İstiyorum demiş.Başlamış anlatmaya..."Hakim Bey Bir Gün Yolculuk ettiğinizi Farzedin.Yolda Giderken Çok susadınız ama içecek Bir Şey yok yanınızda...Bir Petrole Uğrayıp Kolamatiğe Bir jeton attınız Ve Bir Kola Çıktı...Şimdi,Kola Sizin midir;yoksa Makine'nin mi?"Demiş...Ve Hakim Çocuğu Temele Bırakmış...
 
mAd_girL

mAd_girL

Üye
1. ve sonuncusu cok komıkmış dierleride güsel :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt