fifa 2005

Sponsorlu Bağlantılar

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
fifa 2005
arkadaşlar fifa 2005 i 6630 a kurdum fakat açılmıyor oyun sis olmasına rağmen olmuyor ne yapmalıyım yada bana güzel bir maç oyunun linkini verirseniz sevinirim şöyle üç boyutlu olsun ngage gibi umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır yanlışsa kusuruma bakmayın

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:14 PM
arkadaşlar fifa 2005 i 6630 a kurdum fakat açılmıyor oyun sis olmasına rağmen olmuyor ne yapmalıyım yada bana güzel bir maç oyunun linkini verirseniz sevinirim şöyle üç boyutlu olsun ngage gibi umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır yanlışsa kusuruma bakmayın
[post=190356]Quoted post[/post]​

arkadasım daha önce fifa2005 in sis versiyonun 6630'da calısmadığı irdelenmişti..Lütfen dikkatli takip edelim forumu.. :nono:

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakma sık girmiyorum o yüzden haberim olmadı peki bu oyunu yükleyemecekmiyim başka alternatifi yokmu

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:18 PM
kusura bakma sık girmiyorum o yüzden haberim olmadı peki bu oyunu yükleyemecekmiyim başka alternatifi yokmu
[post=190363]Quoted post[/post]​

Yok maalesef..Telefonuna uyumlu değil..Neden N-Gage i atmıyorsun?

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
ngage oyunu bilgisayarda yüklü ama telefona kuramıyorum sitede kuruluşunuokudum fakat beceremedim oyun rar dosyası olarak bilgisayarda duruyor içinden hangi klasörü telefona atacam anlamadım bi sürü dosya var yardımcı olursan sevinirim kart okuyucumda var ama beceremedim

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:24 PM
ngage oyunu bilgisayarda yüklü ama telefona kuramıyorum sitede kuruluşunuokudum fakat beceremedim oyun rar dosyası olarak bilgisayarda duruyor içinden hangi klasörü telefona atacam anlamadım bi sürü dosya var yardımcı olursan sevinirim kart okuyucumda var ama beceremedim
[post=190369]Quoted post[/post]​

Dosyayı upload et..Anlatayım..Bu arada PC Suitele bağlımısın bil.a?

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
zaten oyunu bu siteden indirdim yalnız nasıl upload edeceğim birde pc suite programıda bende mevcut yardımlarını bekliyorum

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:33 PM
zaten oyunu bu siteden indirdim yalnız nasıl upload edeceğim birde pc suite programıda bende mevcut yardımlarını bekliyorum
[post=190378]Quoted post[/post]​

Dosyaya bakıyorum.Bekle biraz.Bu arada Pc suite'i bilgisayara bağlamak zorundasın..Başka alternatifimiz yok.. :(

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
bluetoth ile pc suiteye bağlansak olmuyormu

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:48 PM
bluetoth ile pc suiteye bağlansak olmuyormu
[post=190399]Quoted post[/post]​

Bende ondan söz ediyorum zaten..:) Bağlandığında haber ver..

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
şu an bağlandım

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 09:54 PM
şu an bağlandım
[post=190409]Quoted post[/post]​

Yukarda indirdiğin dosyanın icindeki SYSTEM dosyasını masaüstüne çıkar.Daha sonra kücült.Ardından Bağlı olan PC Suitedeki e sürücüsüne o dosyayı sürükle..Otomatik olarak yüklemeye başlayacaktır.Yükleme bittikten sonra telefonu aç kapa.Oyun oynamaya hazırdır.Tekrar söylüyorum..Rar dosyasının icindeki system dosyasını arşivden çıkarıp pc suitte görününe telefonun e yazan bölümüne sürükle bırak..hadi kolay gelsin.. :artı:

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
system klasörünü masaüstüne çıkarttımda sen küçült derken neyi kastettin anlamadım nasıl küçülteceğim

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 10:11 PM
system klasörünü masaüstüne çıkarttımda sen küçült derken neyi kastettin anlamadım nasıl küçülteceğim
[post=190436]Quoted post[/post]​

Ya sürüklerken kolaylık olsun diye pencereyi kücült demek istedim..Yani alt pencere hesabı ok?

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
oyunu yükledim telefonda simgesi çıktı fakat açılmıyor aynı sis şeklinde yüklediğimde de olmuştu şimdi ne yapayım

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 10:17 PM
oyunu yükledim telefonda simgesi çıktı fakat açılmıyor aynı sis şeklinde yüklediğimde de olmuştu şimdi ne yapayım
[post=190448]Quoted post[/post]​

Yapabileceğin bişi yok..Çalışmıyor demekki :(

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
yinede yardımların için teşekkürler senide fazla yordum peki 6630da çalışan ngage oyunları hakkında bi bilgin varmı mesela call of duty çalışıyormu birde telefonumda blz installer programıda yüklü anlaşılan bi işe yaramayacak :'( :'( :'(

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 10:26 PM
yinede yardımların için teşekkürler senide fazla yordum peki 6630da çalışan ngage oyunları hakkında bi bilgin varmı mesela call of duty çalışıyormu birde telefonumda blz installer programıda yüklü anlaşılan bi işe yaramayacak :'(  :'(  :'(
[post=190461]Quoted post[/post]​

Keşke elimden bişey gelse :( Al sana istatistikler...

6630 & 6680 da N-Gage oyunu

Çalışan Oyunlar:

Sonic N

Puyo Pop

Daedalus3d

Bomberman + FIX

Super Monkey Ball

Sango

Xanadu

MotoGp

MLB Slam

Sega rally

Rayman 3

RedFaction

Monkey Island

King of Fighters

FIFA Soccer 2004

Operation Shadow

X-Men Legends BETA

Requiem of Hell + FIX

Puzzle Bobble (Fixed Version)

Pocket Kingdom Own the World

Splinter Cell - Team Stealth Action

Çalışmıyor yada kötü renklere sahip :

Asphalt: Urban GT

Bomberman

Colin McRae Rally 2005

Crash Nitro Kart

FIFA Soccer 2005

Ghost Recon - jungle storm

Marcel Desailly Pro Soccer

Pandemonium

Pathway to Glory

The Sims Bustin' Out

Tomb Raider

Tony Hawk's Pro Skater

Worm World Party

WWE Aftershock

Roots : Gates Of Chaos

Barakel

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler sitenin ngage oyun linki kırık galiba en azından fifa 2004 ü yükleyeyim o da bulursam

Alive

Alive

Üye
Originally posted by güvercin@Oct 13 2005, 10:35 PM
teşekkürler sitenin ngage oyun linki kırık galiba en azından fifa 2004 ü yükleyeyim o da bulursam
[post=190479]Quoted post[/post]​

Sonuc olarak öğrendin sanırım mantığı..Al sana Link :artı:

Üst Alt