FIFA 17 Demo - Yolculuk - Alex Hunter, Reus, Di Maria, Kane ile Resmi Sinematik Tanıtım Videosu

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Premier League’in yeni yıldız adayı Alex Hunter’ın yer aldığı FIFA 17 Yolculuk’un 2. Resmi Tanıtım Videosunu izleyin. FIFA 17 Demo’yu hemen indirin, Yolculuk’a çıkan ilk oyuncular arasında yerinizi alın:

İstediğiniz Premier League kulübünü seçerek saha içinde ve dışında profesyonel futbolcu olmanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. Alex’in yolculuğunda Marco Reus ve Angel Di Maria gibi dünya futbolunun yıldızlarıyla iletişime geçeceksiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt