Haber FIFA 15'in Türkiye Kapağında Kim Olacak? (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
FIFA 15'in Türkiye Kapağında Kim Olacak? (Video)
EA SPORTS Türkiye hesabından yayınlanan video ile FIFA 15'in Türkiye kapağında yer alacak isim belli oldu diyebiliriz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

15 saniyelik yayınlanan bu videoya baktığımızda FIFA 15'in Türkiye kapağında sesi ve görünüşü ile kendini belli eden Arda Turan yer alacak.

FIFA 15 PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PS3 platformu için 26 Eylül tarihinde piyasaya sunulacak.

• Beğen
Tepkiler: -India-

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Ben Caner Erkin olacağını biliyorum.

-India-

-India-

Üye
doğru karar

-India-

-India-

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
zaten Caner ya da başka bi futbolcu konulsaydı (hele hele kulüp forması altında) fanatizm orda da ortaya çıkardı kesin. adamlar Türkiye'nin Avrupa'ya adını duyurmuş en iyi futbolcusunu kapağa taşıyarak en doğru olanı yapmış. tabi Türk milli takım forması altında olacaktır kapakta. zaten geçtiğimiz ay içerisinde facebook resmi hesabından da bununla ilgili soru sormuşlardı, kapakta kim olmasını istersiniz diye; büyüüük bir çoğunluk Arda Turan demişti orda da, kullanıcıları dinliyorlar :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vala kim konursa konsun dort gozle bekliyorum oyunu

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
he ya ben de, eğer bir de büyük bir süpriz yapıp Türkçe dil desteğiyle gelirse ben de büyüük bir ihtimal orijinal alacağım ilk defa FIFAyı :)

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
O haber daha önce gelmişti ve resmi değildi. Fakat bu resmi kaynak üzerinden geldi.
Kapak fotoğrafında kimin olacağının pek önemi yok. Önemli olan Türkiye liginin oyuna geri dönmesi çok önemlidir.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni video geldi. Arda Turan olacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: reflex, -India- ve ceza87