Yardım FIFA 15 Origin İndirme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 15 Origin İndirme Sorunu
Arkadaşlar dünden beri oyunu indiriyorum ancak %75 i geçiyor. %80 oluyor sonra bir bakıyorum tekrar %75 e düşmüş.. Bir çözümü var mı?

Daha sonradan Origini baştan başlatıyorum. %88 olarak gözüküyor. İndirmeye devam ettiğimde %75 e düşüyor tekrardan.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İndirme tamamlandı mı yoksa inip inip çıkıyor mu hala?

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher
liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
İndirme tamamlandı mı yoksa inip inip çıkıyor mu hala?

Hayır. %75 e dönüyor hep. Şimdi format attım. Çünkü demoyu indirdiğimde Belgelerim klasörünü görmediği için demoyu açmıyordu oyun. Sonra Belgelerimi :C/Program Files(x86) a ya aldığımda demo açılıyordu.

Belki o yüzden %75 e dönüyor diye düşündüm. Sonra :C deki Belgelerimi sildim yanlışlıkla. Geri de getiremedim. Çok saçma sapan şeyler yaptım. :D Şimdi format attım baştan yükleyeceğim. Oyuna o kadar para veriyoruz ama oynayamıyoruz. Sonra neden korsan alıyorlar oluyor :D

Bi deniyim, yine olmazsa çözüm arayalım artık..

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Hayır. %75 e dönüyor hep. Şimdi format attım. Çünkü demoyu indirdiğimde Belgelerim klasörünü görmediği için demoyu açmıyordu oyun. Sonra Belgelerimi :C/Program Files(x86) a ya aldığımda demo açılıyordu.

Belki o yüzden %75 e dönüyor diye düşündüm. Sonra :C deki Belgelerimi sildim yanlışlıkla. Geri de getiremedim. Çok saçma sapan şeyler yaptım. :D Şimdi format attım baştan yükleyeceğim. Oyuna o kadar para veriyoruz ama oynayamıyoruz. Sonra neden korsan alıyorlar oluyor :D

Bi deniyim, yine olmazsa çözüm arayalım artık..
Geçmiş olsun :D

• Beğen
liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi

Yurttayım bide perşembe eve gidicem. Burada 150 Kbs ile iniyor oyun. :D Olmadı eve gidince indireceğim. Cidden neden %75 e geri dönüyor? Bunun nasıl bir açıklaması olabilir ki. Saçmalık. Bide Origini baştan başlatınca %88 olarak gözüküyor. Devam et diyince %75 ten devam ediyor.

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yurttayım bide perşembe eve gidicem. Burada 150 Kbs ile iniyor oyun. :D Olmadı eve gidince indireceğim. Cidden neden %75 e geri dönüyor? Bunun nasıl bir açıklaması olabilir ki. Saçmalık. Bide Origini baştan başlatınca %88 olarak gözüküyor. Devam et diyince %75 ten devam ediyor.
Garip, pcyi daha kötü hale getirmeden full sürümün torente düşmesini bekle bence :P

• Beğen
liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
Garip, pcyi daha kötü hale getirmeden fu ll sürümün torente düşmesini bekle bence :P

100 lira verdim ama :D Format attım zaten pc yavaşlamıştı artık. Şimdi kendine gelmiş oldu. Bi deneyelim bakalım..

• Beğen
Tepkiler: -Empat-

Üst Alt