FIFA 15 için yeni nesil kaleci videosu yayınlandı

• 13 Ağustos 2014
  • 502 Okunma
  • 12 Cevap

1. 26 Eylül tarihinde piyasada olacak FIFA 15 için bir yeni video daha yayınlandı. Kaleciler ile ilgili olan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yazan: ANIL
    OttomaN TigeR, reflex ve -India- bunu beğendi.
  2. kaleci olasım geldi :) bi de oyuna hakem modu yapsalar değişik bi hava olurdu

The Shadow bunu beğendi.
  3. :ehe :d:

4. o kadar da değil :D sürekli faul veriririm bidaha hiçbirşeye almazlar bni :D

The Shadow bunu beğendi.
  5. işte aynen öyle, gözlemci bu durumda düşük puan verip, dinlendirilmeye ya da alt ligde görev vermeye başlasa, pozisyonlara yakınlığın verdiğin kritik kararlar ve minimum hata ile kendini geliştirsen FIFA lisansı alsan sonra uluslar arası maçlara atansan ardından dünya kupası ver elini ŞL finali. offff. çok mu Cüneyt Çakır izledim lan ben :zong:
    ---
    kariyer mi kariyer uleyn :)

6. birde böyle olursa bn mahalle takımlarına kadar giderim sürekli hata yapmaktan :D

7. e ona göre de dengeyi EA ayarlasın artık ne çok zor ne çok kolay töleranslar olacaktır elbet :)

8. şu yedek kulübesinin tepkilerini sık sık göstermeleri gerçek maç havası katmış. kaleciye bacak arası gol de güzeldi..

9. Hakemlik olsun yeter,.. Hakemliği koyan oyun efsane olur
    ---
    Oha videonun son yerinde kaleci az açılıp terddüt edip geri dönüyo lan onu bile yapmışlar :D :oha:

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Fifada gümbür gümbür geliyor :D

The Shadow bunu beğendi.
  11. aynı düşüncedeyiz kardeşim :thumbup:

12. Benim anlamadığım fifa 15 varken pes15 yılın en iyi spor oyunu seçildi yaa... :D pesciyim ama bu işte bi iş var

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. çıkmamış oyun nasıl seçilebildi? hangi yılın oyunu seçiliyo, çıkmamış oyun nasıl yılın oyunu seçilebiliyo. Hilmi bunu şüpheli buldu! bu işte bi yanlışlık var

Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:50