fiber internet başvuru noktası


vodafoncu35

vodafoncu35

Üye
    Konu Sahibi
VODAFONE FİBER İNTERNETTE İLK FATURA BİZDEN-VODAFONE FATURALI HAT GEÇİŞ VE VODAFONE FİBER İNTERNET BAŞVURU NOKTASI

İrtibat Numaramız: 05426389135

VODAFONE SAHA EKİBİNE ÖZEL FİYATLARDIR. ONLİNE ÖZEL BAŞVURUDA OLDUĞU GİBİ 15 AYLIK TAAHHÜT ZORUNLULUĞU YOKTUR
MODEM ÜCRETİ KURULUM HERŞEY DAHİL FİYAT LİSTESİDİR
VODAFONE ALTYAPISI - TÜRKSAT ALTYAPISI- TÜRKCELL SUPERONLİNE ALTYAPIDAN UYGUN FİYATLARLA FİBER İNTERNET

İLK FATURA BİZDEN KAMPANYASI MEVCUTTUR500 TL'ye kadar olan cayma bedeli vodafone tarafından karşılanmaktadır.

ÜCRETSİZ İNTERNET KURULUMU

+7.90TL MODEM FİYATIHattını vodafone taşıyanlara 24 ay boyunca indirim uygulanacaktır; hat geçişine de özel fiber internet + mobil hat ilk faturası bizden sizlere hediyedir

Not:Modem fiyatları dahil edilmiş fiyat listesidir; vodafone ÖZEL indirim bu fiyatlar üzerinden düşülecektir.Not: İzmir içerisine siz değerli forum üyelerine özel olarak; verdiğiniz adrese gelerek işleminizi gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin dört bir yanına Vodafone Hizmetini Anlaşmalı olduğumuz kargo vasıtası ile size herhangi bir kargo ücreti yansıtmadan; işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
 

derya1978

Üye
engelli fiber 61 tl mi

ben 44 tl ödüyorum süperonline fiber 25 mbps hız limtisiz pakete
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt