fiat siena 1.4

Sponsorlu Bağlantılar

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
fiat siena 1.4
99 model 1.4 fiat siena el almayı düşünüyoruz.Kullanan weya bir bilgisi olan warmı bu araçlarla ilgili.Tanıdıktan alacağımızdan dolayı piyasa fiyatının da aşasında bize gelicek araç.BU araçlarda gövde rengi tampon varmıydı bunu hatırlayamadım.Bide araç nası bir araç dediğğim gibi kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa seviniirim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Fiat Siena 1.4 EL kendi klasmanında iyi arabadır. Yakıtı az ve bagajı çok geniş..EL modellerinde tampo genelde gövde rengi olur fakat 99 Model olduğu için tampon siyahta olabilir.. :(

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
amn bende onları sewmiom ben gökan.ya gerçi bunların parçalarıda çok ucuz.değiştirilebilir.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Siena'ya bindim avantajlı yanları az yakıt ve geniş araba olması..

Ama HL Modeli en iyileri ki bizde Palio 1.6 HL var... ;)

keano

Üye
valaa burda FIAT lara Fix It Again Tony yani Tony tekrar tamir et diye bi soylem var. yani anlicaan araba bol bol bozuluyo. ama TRde yedek parca zaten bolcana vardir ve ucuzdur. ayaani yerden kessin yeter, iy sanslar alirken :)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
sagol ya aynn öle düşünüoz zaten anneme alcamız için...........:) e bir bayan sürücünün ilk arabası desem kısaca anlaşılır heralde :):) lunarparktaki arabalardan farkı kalmıcaktır onun...:):)

Quattro

Quattro

Üye
Fiat mı allah korusun hayatta almam.

Yanlış anlama ama fiat kadar dandik araba görmedim ben.Bayanlar biner ama bana gelmez....Biraz hor kullandınmı tamirciden çıkamazsın.

..::Riddick::..

Üye
siena yı bilmemde kardeşim bu palio benzini içiyor yaww :angry: nasıl olacak bunun sonu bilemedim BMW mübarek :nono:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Palio 1.6 su gibi benzin harcıyor gerçekten.. :(

Üye
bizim aslan 1.4 halıyle harcıyo .. hatta multijetler bile öle diyolar

RockFord Fosgate

Üye
dogru tek eskı motor oldugu ıcın cok yakıyor mesela bızde 2.0 16v laguna war 155 hp cıvarı(modıfıyelı)9-10 lt arası yakıyo az yanı

ibrahimcay1

Üye
ya icine siniyosa al kardes sonrada gulegle kullan...........

RockFord Fosgate

Üye
bencede...

ibrahimcay1

Üye
yess kardesim bu kdr dimi yaa ahh bide bizde olsa araba:(

RockFord Fosgate

Üye
bende 70 model cıvıc bıle olsa yeter sımdılı 1 sene:)

ibrahimcay1

Üye
kesinlikle....

RockFord Fosgate

Üye
ama su an atv yı tercıh ederım:))))))))

Üye
atv mi? kumsal olsa konyada bende alırdım :)

RockFord Fosgate

Üye
kumsala gerek yok ben ayvalıkta sehır ıcınde kullanıyom zaten kumsala sokmam kıyamam:)

ibrahimcay1

Üye
olum manyak zaten atv kumsal arac1 neresine k1yam1can...

Üst Alt