Fexplorer ile Videolarınızı ve Diger Dosyalarınızı saklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harun509

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle video için güzel bi yöntem fexplorerde önce videonuzuza yeni isim verim 3gp yazan yere silip si yazın yada sis yazın snra video yükleyici olarak görünecektir işaretleyip APSS klesörüne yeni bir klesór açıp içine taşıyın sonra seçeneklere girip birlikte aç bölümünden sysap seçip okeyliyoruz sonra video muzun üzerine tıklayıp açmaya calısın açılmayaçaktır açmak icin isminın sonundaki sis yazan yerdeki en sonuncu' s' harfını silıniz sonra açılacaktır ayrıca bu yöntemle hafızada video oldugu görünmez birde fexplorer inize posword koyduktan sonra yani şifre tamamdır sorularınız için [email protected]:megafon:
 
  • Beğen
Tepkiler: merdemyar

X.gamex

Üye
tşkkrler
 
zibidi39

zibidi39

Üye
saol
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bu kadar uğraşana kadar herhangi bi klasöre atıp gizlesen daha iyi değilmi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt