fexplorer 1.16 beta

 • 30 Nisan 2011
 • 489 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. FExplorer 1.16 Beta indir Kategori: Araclar Alt Kategori: Mobil Uygulamalar Lisans: Freeware/Ücretsiz Boyut: 124 Kb İşletim Sistemi: Windows(Tümü) Dili: Eng Üretici Firma: GoSymbian


  FExplorer 1.16 Beta

  < Resmi açmak için tıklayın >
  Programı İndir< Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >
  Tanıtım;

  Tanıtım:
  Symbian Cep telefonlarımıza her geçen gün biraz daha fazla şey yüklüyoruz. Çoğu durumda telefonumuzun varsayılan klasör düzenleyicisi programı ihtiyacımıza yetmemeye başlıyor. Dosya kopyalama, ad değiştirme ve hatta bir dosyanın başka bir program ile çalıştırılabilecek şekilde atanması gibi birçok Dosya Yönetimi işlemini artık işinin ehline bırakmanızın zamanı geldi.

  FExplorer, işte tam da profesyonel kullanıcıların ihtiyaçları için düşünülmüş bir program. Ücretsiz olan bu yazılım, Symbian 60 serisindeki tüm telefonlar ile tam olarak uyumlu çalışıyor. FExplorer ile normalde telefonunuzda yapamayacağınız dosya ve klasör kopyalama işlemlerini, dosya silme ve adlandırma işlemlerini, dosyayı programa atama işlemini, hafıza temizleme işlemini, BlueTooth, USB veya Kızıl ötesi ile herhangi bir dosyayı gönderme işlemini, Operatör logosu atama işlemini ve onlarca dosya yönetimi görevini, Windows Gezgini tarzı bir arabirimi sayesinde hem kolay, hem de başarıyla gerçekleştirebileceksiniz. :pro::pro::pro::pro::bye2::bye2::bye2:
   


  Yazan: yalnızkalp31
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 09:10