Fethiye’de talihsiz kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Fethiye’de talihsiz kaza: 1 ölü, 3 yaralı
Muğla’nın Seydikemer ilçesinde meydana gelen kazasında tutkunu genç, park halindeki bir otomobilin yola doğru kapısı aniden açılınca yol ortasında takla attı. Yolun ortasında başka bir aracın çarptığı genç hayatını kaybederken, kazada 3 kişi de yaralandı. ; Seydikemer ilçesi Ortaköy köyünde geceleyin saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Sergen Demirel (19) idaresindeki 48 PL 398 plakalı motosiklet park halindeki bir otomobilin kapısı yola doğru aniden açılınca motosiklet sürücüsü çarpmamak için direksiyonu kırınca motosiklet takla attı. Bu arada Ortaköy köyünden istikametine gelmekte olan Şahin idaresindeki 48 FG 378 plakalı motosiklet karanlıkta yol ortasında fark etmediği motosiklete çarptı. Sürücü Ramazan Şahin ile yolcu olarak bulunan Ali Manav çarpmanın etkisiyle yaralandılar. Kazada Sergen Demirel’in kullandığı motosiklette bulunan Soner Sarıalan’nında yaralandığı öğrenildi. 19 yaşındaki Sergen Demirel Ambulansla kaldırıldığı Fethiye Devlet hastanesinde hayatını kaybetti. Yaralılar da Fethiye’deki hastanelerde tedavi altına alındılar. Kaza ile ilgili soruşturmayı ile birlikte sürdürdü.ÖLECEĞİ İÇİNE Mİ DOĞDU?19 yaşındaki Sergen Demirel Ortaköy köyünde gözyaşları içersinde dualarla toprağa verilirken gencin sosyal paylaşım sitesinde birkaç ay önce duygularını şu cümlelerle paylaştığı gözlendi. Sergen Demirel'in sosyal paylaşım sitesinde “Mezarımı kazın haydi. biraz bol olsun. Bu dünyaya sığmadım. Muradın olsun seni benden çok sevenin gözleri kör olsun. Beni gömün dostum. Öbür dünyada yerim olsun” ifadelerini paylaştığı öğrenildi.Arkadaşlarının da yine sosyal paylaşım sitesinde profil resimlerine Sergen Demirl’in fotoğrafını koydukları ve fotoğrafın üzerine “Ölenle ölünmüyor, kalanlarla da yaşanmıyor ki be kardeşim Sergen” yazdıkları dikkat çekti

Üst Alt