Ferrari Macaristan'da Örs Kanat Kullanacak..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
La Gazetta Della Sport'a göre Ferrari, Jerez testlerinde denediği "örs" kanadı Macaristan'da kullanacak.Gazeteye göre Red Bull'un öncülüğünü yaptığı bu köpekbalığı yüzgeci şeklindeki kanat F2008'in dengesini arttırmada etkili oldu.

Mclaren, Toyota ve Honda da bu kanatları test etti ancak henüz yarışıp yarışmayacakları konusunda resmi açıklama gelmedi.

Gazeteye göre Ferrari Valencia'da da bu kanadı kullanacak ancak Spa ve Monza gibi düşük downforcelu pistlerde kullanmayı planlamıyor.

Massa testlerin ardından "Şampiyonluk yarışı hâlâ çok açık ve amaçlarımıza ulaşmada hiç bir şeyi şansa bırakmayacağız." demişti.
 
schumici

schumici

Üye
sonuna kadar ferrari
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt