ferrari enzo ve porsche carrera gt

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
ferrari enzo ve porsche carrera gt

enzo 640 bin $ porsche daha ucuz 440 bin $

aTTra

Üye
Her iki otomobilde süper. Yarın gidip alayım bari ucuzmuş.

keano

Üye
anil olm..sec birini ben alcam sana soz :D porsche sekil olarak hanzo enzodan daha guzel..

DefectoR

Originally posted by aTTra@Jun 18 2005, 02:21 AM
Her iki otomobilde süper. Yarın gidip alayım bari ucuzmuş.
[post=88647]Quoted post[/post]​
Maketini mi?? Bende almıştım da :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
İkisi de mükemmel ama ben şahsen o parayı o arabalara vermem... ;)

doukan1989

Üye
zor karar hangisini almam gerek acaba.. Bu arada Porsche u alabilmek icin siparisten sonra 1 sene beklemeniz ferrari icinse onceden garajinizda 2 adet ferrarinin bulunmasi gerekiyor ....

psycho potter

Üye
cem yılmaz yasadı o zaman :) . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış

keano

Üye
Originally posted by psycho potter@Jun 18 2005, 11:46 AM
cem yılmaz yasadı o zaman :) . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış
[post=88877]Quoted post[/post]​
onu rolls royce'da yapiyodu bi aralar..sadece ot ile beslenmis ineklerimi ne seciyodu...yemle diil... hey allaaam yaaa ne gariptir su luks ureticiler

Quattro

Quattro

Üye
Porsche şekil olarak enzoya 5 basar.. ;)

doukan1989

Üye
Originally posted by Quattro@Jun 18 2005, 07:33 PM
Porsche şekil olarak enzoya 5 basar.. ;)
[post=89274]Quoted post[/post]​
+1 porsche mukemmel

yılmass_

yılmass_

Üye
Originally posted by keano+Jun 18 2005, 12:11 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jun 18 2005, 12:11 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-psycho potter@Jun 18 2005, 11:46 AM
cem yılmaz yasadı o zaman :)  . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış
[post=88877]Quoted post[/post]​
onu rolls royce&#39;da yapiyodu bi aralar..sadece ot ile beslenmis ineklerimi ne seciyodu...yemle diil... hey allaaam yaaa ne gariptir su luks ureticiler
[post=88913]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ya nerden para koparabiliriz diye iyice saçmalıyorlar
düşünsene araba alıcaksin efendim bizim arabanın koltuklarının derisi calı halindeyken sadece ot yemiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt