Ferrari 1 Numarayı Atamakta Geç Kaldı..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Sezon başında Kimi Raikkonen'in şampiyonluğunu devam ettirebileceğini savunan Gerhard Berger fikrini değiştirmiş gibi görünüyor.Sport Bild'e konuşan Berger "Şu anda paramı Lewis Hamilton'ın üzerine yatırabilirim." dedi.

Berger, Raikkonen'in tek turda zorlanmasının yanında hakkında çıkan söylentilerden de etkilendiğini düşünüyor.

Berger "Beni hayal kırıklığına uğrattığını kabul etmek zorundayım. Hamilton'u yenmek için yeterli şeye sahip olduğunu düşünmüyorum." dedi.

Hamilton'u favori olarak gördüğünü belirten Berger şöyle devam etti:

"(1 numarayı) sezon başında belirlemek lazım, sezon ortasında değil"
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt