Ferguson: "İyi yenildik"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ferguson: "İyi yenildik"
irAlex Ferguson, Avrupa Ligi maçında takımı Manchester United'ın Athletic Bilbao'ya "iyi yenidliğini" belirti.

Wayne Rooney'nin iki golü ve kaleci David de Gea'nın müthiş performansı rövanş umutlarını korumuştu fakat kurt teknik adam defans oyuncularının kötü bir gece geçirdiğini belirtti.

Channel 5'e konuşan Ferguson, takım defansının gece boyunca çok iyi olmadığını ve bu yüzden hep bir adım geride kaldıklarını ifade ederken "İyi yenildik, Bilbao daha iyi olan taraftı." şeklinde
görüş belirtti.
Buna karşın yetmiş yaşındaki tecrübeli hoca ikinci ayak için umudunu koruyor ve Rio Ferdinand'ın Kırmızı Şeytanlar'ın defans hattını toparlayacağını inanıyor.

Ofans oyuncularının birçok kere iyi hareketler yaptığını belirten Ferguson, "Açık ve keyif verici bir maç oldu. Bu gece Bilbao iyi olan taraftı. Gelecek haftaki maçı kazanabiliriz. Bu konuda bir şüphe olacağını zannetmiyorum, onlara karşı neler yapabileceğimizi bu gece gösterdik bence. Elbette ki daha iyi defans yapmalıyız. Lig maçlarındaki performansını düşürmeden, Ferdinand'ı oynatmanın bir yolunu bulmam gerekiyor, çünkü Ferdinand tecrübe açısından önemli bir isim." şeklinde konuştu.

Bu maçın rövanşı 15 Mart 2012'de Athletic Bilbao'nun stadı San Mames'de olacak. kaynak : goal

India

India

Üye
M.united için uefa çok önemsiz elenseler de sorun olmaz. Bilbao 2. maçı kendi sahasında oynuyor turu geçebilirler.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnanılmaz bir oyun çıkardı Bilbao ...
Çok farklı bitebilecek bir maçtı . Gea , inanılmaz kurtarışlar yaparak maçın 2-3 bitmesini sağladı diyebiliriz .:)

İkinci maç öncesi , ben yine de Manu yu tecrübesiyle bir adım önde buluyorum .:)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bence man uni ikinci maçta kazanır. bilbao elenir

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ferguson böyle konuştuysa ikinci maçta intikamını alır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...