fenerliler kızmasın bu seferde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glegend89

Üye
    Konu Sahibi
Hakim sanığa sorar:
- Uluslararası kaçakçılıkla suçlanıyorsun. Ne diyeceksin söyle bakalım?
Sanık sakin bir ifadeyle cevap verir:
- Tamamen iftira efendim. Biz Fenerliyiz. Uluslarası ne işimiz olabilir ki bizim?..

puraq

Üye
zuhauhauhauhauhauahu :lol2: :lol2: :D :D

muahahahaha bu dierinden daha acı walla ben dierini cewirmekten wazgectim bunu yaycam okula ztn fenerliler bunu İSTESE DE CEVİREMEZLER :kop: :kop: :kop: :kop:

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Çok iyi yaaaa

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kısa ve iğrenç.. :eksi:

O kadarda gülünecek bişe göremedim ben.. :(

puraq

Üye
Originally posted by cantuzla@Sep 8 2005, 12:13 AM
muahahahaha bu dierinden daha acı walla ben dierini cewirmekten wazgectim bunu yaycam okula ztn fenerliler bunu İSTESE DE CEVİREMEZLER :kop: :kop: :kop: :kop:
[post=158402]Quoted post[/post]​
doğru diyon isteselerde çeviremezler :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Fenerliyiz ama fazla söze gerek yok... :nono: :alsana: :gun: :no: :vur: :kirbac: :bang: :nono:

ars287duff

Üye
delinin biri kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkaramamış.
koyun yıkık köprünün diger tarafındaki keçiye sormuş
-neden gülüyorsun ? diye
keçi;
+köprünün üzerinden atlarken kuyrugun açıldı popon gözüktü demiş ona gülüyorum.
bu sefer koyun gülmeye başlamış, keçi şaşırmış neden gülüyorsun ki diye koyun cevaplamış;
-hadi benim köprüden atlarken gözüktü senin hep açıkta demiş ona gülüyorum.

bu senin yazdıgında bu hikayeye benzedi gülüyosun ama...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der.

ars287duff

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Sep 8 2005, 01:10 AM
6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
[post=158469]Quoted post[/post]​

;;) +1000
:bravoo:

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ars287duff+Sep 8 2005, 01:21 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(ars287duff &#064; Sep 8 2005, 01:21 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Sep 8 2005, 01:10 AM

;;) +1000
:bravoo:
[post=158480]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:eksi: :eksi: çooooooook eski bir fıkra ve kişilerle olaylar değiştirilmiş :eksi:

ama arkadaşın fenerle olan fıkrası süperrrrrrrr ve gerçekkkkkkkkkkk :DD :huhu:

mAd_girL

mAd_girL

Üye

zuhauhauahauaaa yaaa koptum manyak süper yaa :D :D :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla buda güzelmiş haaa tam fenerlileri anlatıyo :lol2: :lol2: :haha: :haha:

Roy

Roy

Üye

endoplazmix tam damardan girmişin arkadaşlara bravo..

hasank

Üye
Originally posted by _Cihan_@Sep 8 2005, 12:16 AM
Çok iyi yaaaa
[post=158407]Quoted post[/post]​

+11121211121212121211121212121321414 :lol2: :lol2: :lol2:

vormound

Üye
endo nun fıkrası ın dıgerı out :eksi:

Salihyet

Salihyet

Üye
SAÇMA SAPAN BİR FIKRA sanki diğer takımlar çok başarılıda avrupada TS famagustaya yenildi BJK geçen sene malmö&#39;ye 3-1 yenildi rövanşdada 1-1 kaldı GS hiç b yerde yok tu geçen sene

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
Originally posted by ars287duff+Sep 8 2005, 12:59 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(ars287duff &#064; Sep 8 2005, 12:59 AM)</div><div class='quotemain'>delinin biri kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkaramamış.
koyun yıkık köprünün diger tarafındaki keçiye sormuş
-neden gülüyorsun ? diye
keçi;
+köprünün üzerinden atlarken kuyrugun açıldı popon gözüktü demiş ona gülüyorum.
bu sefer koyun gülmeye başlamış, keçi şaşırmış neden gülüyorsun ki diye koyun cevaplamış;
-hadi benim köprüden atlarken gözüktü senin hep açıkta demiş ona gülüyorum.

bu senin yazdıgında bu hikayeye benzedi gülüyosun ama...
[post=158458]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-endoplazmix_550
@Sep 8 2005, 01:10 AM

[/quote]
cok gusel hikayeler arkadaslar
:lol2:

ayrıca ilk hikaye(glegend89 unki) hic gusel deil :eksi: :box: :off: :gun: :no: :bang: :bang: :sist: :vur2: :no2: :ban:

mexi

Üye
spor sevgi barıs kardesli ...vs....vs
bak ne güzel karsımızdakini kımadan da elestiri yapabiliyoruz
maxicep&#39;e bayılıyorum ya burada hep anlayışlı ve yardım sever insanlar var :artı: :P :haha: :oke: :box:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt