Fenerliler 100. Yıl Logo Yarışmasına Katılın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Fenerliler 100. Yıl Logo Yarışmasına Katılın
Ödüllü 100.YIL Logo Yarışması !
Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre 100.yıl anısına kullanılacak olan Logo, Taraftarlarımızın katılacağı yarışma ile belli olacak. Yarışmaya katılarak ilk dörde girme hakkını elde eden yarışmacılara para ödülü verilecek. 22.Ekim'de başlayacak olan yarışma 31.Aralık.2005 günü saat 18.00'e kadar sürecek. Değerlendirmeler 01.Mart.2006 tarihinde başlayacak ve 15 gün içerisinde sonuçlar Resmi Sitemizde yayınlanacak. Kulübümüzden yapılan açıklama ve yarışmaya katılma şartları şöyle;

Yakın bir zamanda 100. yılını kutlayacak olan Kulübümüz, 100. yıl logosunu belirlemekte taraftarlarımızın da fikirlerini almak için bir logo tasarım yarışması düzenleyecektir. Yarışmaya katılacaklar, çalışmalarını 100. YIL LOGOSU başlığıyla [email protected] e-posta adresine göndereceklerdir. Aynı kişi veya kuruluş tarafından yapılan tasarımlar, tek mesaj ile gönderilebilir.

ÖDÜLLER

1. 10.000 YTL
2. 7.500 YTL
3. 5.000 YTL
4. 2.500 YTL

YARIŞMA KURALLARI

1-Yarışmaya e-posta ile katılan tasarımların tüm hakları Fenerbahçe Spor Kulübü`ne devredilmiş sayılır. Eser sahipleri, kullanılacak olan logolarda hiç bir şekilde isim ve hak talebinde bulunamazlar. Fenerbahçe Spor Kulübü tasarımlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
2-Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Sportif A.Ş. ödüle layık görülmeyen tasarımları yeni çıkacak ürünlerde kullanamaz.
3-Yarışmaya katılacak tasarımların, jpeg veya gif formatında en az 500x500 piksel (veya orantılı katları) ile 300 KB`yı geçmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir. Katılımcılar yarışmaya el çizimi tasarımlarla da katılabilirler. Yarışmacılar, ödüllerden birine layık görüldükleri takdirde, tasarımlarının adobe illustrator, freehand gibi vektörel grafik formatlarında hazırlanmış halini teslim etmeyi taahhüt ederler.
4-Yarışmaya son katılım tarihi, 31.12.2005 saat 18.00`dir. Belirtilen tarih ve saatten sonra gönderilecek eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.
5-Başvurularda isim soyad veya şirket olarak başvuru yapılıyorsa şirket adı ile birlikte, tasarımcının ismi, kontak için telefon numarası ve mail adresi belirtilmesi gerekmektedir.
6-Eser sahipleri, e-posta@adresi gönderecekleri eserler için yukarıda belirtilen ödüller dışında, herhangi bir ödül veya ücret kesinlikle talep edemez, bu adresten yaptıkları başvurunun ardından yarışmadan çekilemezler.
7-Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Sportif AŞ. yarışmaya katılan tasarımları 1 Mart tarihinden itibaren değerlendirmeğe başlayacak, ve ödüle layık görülen tasarımlar ve sahipleri 15 gün içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi `den açıklanacaktır.
8-Yarışmaya katılacak olan tasarımcılar yarışma kuralları başlığı altında verilen tüm maddeleri kabul ederler.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
KAYNAK:ANTU.COM
22.10.2005 21:21

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
aslında biraz bilgim olsa photo shop da yaparım elle çizim varmıs galiba onu yapacam..

CisSe

Üye
walla bana göre resim falan koymasınlar çünkü koysalar koymasalar fark etmesin nede olsa bu sene 2 lige düşşcekkkkk hahahahah :) ŞAKA ŞAKA iyi bişey olsun barı kuşlu falan mesela Aydının resmini yanınada kanarya resmi dehşey olurr bence

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
herşeye maydonozmu oluyosun ne?

m.ozan

m.ozan

Üye
ben katılcam valla.Duzgun bişey çizemem belki ama köşesine biyere maxicep yazarım :D :artı: şaka şaka. bence 6-0 da hatırlatabilir. :P

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hiç anlamam ki logo vs yapmaktan.. :vur:

sambadisakkarit

Üye
Ben Galatasaraylıyım ama logo yapıp yollucam. Kazanırsam "Fener'e Cimbom Desteği" gibi başlıklar çıkacak gazetelerde... :artı: Belki içine gizli anlamlar içeren şifreler koyarım. :huhu:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by CisSe@Oct 23 2005, 03:50 AM
walla bana göre resim falan koymasınlar çünkü koysalar koymasalar fark etmesin nede olsa bu sene 2 lige düşşcekkkkk hahahahah :) ŞAKA ŞAKA iyi bişey olsun barı kuşlu falan mesela Aydının resmini yanınada kanarya resmi dehşey olurr bence
[post=197247]Quoted post[/post]​

Biraz Ayp oluyo ama Kuralları okumadın galiba ... Bizi Tahrik edici cümle kullanma lütfen.

:oke:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by CisSe@Oct 23 2005, 03:50 AM
[post=197247]Quoted post[/post]​

Biraz Ayp oluyo ama Kuralları okumadın galiba ... Bizi Tahrik edici cümle kullanma lütfen.

:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
kurallar hikaye kimse takmıyo zaten :(

sambadisakkarit

Üye
Bakın ben de logo yaptım.

Nasıl? Sizce şansım var mı?

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
şansın pek yok ama çok güzel bi çalışma yapmışsın.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Nov 23 2005, 10&#58;42 AM) [post=213458]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

Ortadaki kanarya&#39;yı sarı lacivert renklerde yapsan daha iyi olurdu.

sambadisakkarit

Üye
Beğendiğiniz için teşekkürler.

Valla yolladım çoktan; bu saatten sonra değiştirsem de fayda etmez.

Zaten eser üzerinde oynama yapabilirlermiş; o değişikliği de onlar yapsın.

10 milyarı alayım da gerisi hikaye...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
heheeheehee güsel felsefe

sambadisakkarit

Üye
Ne demişler ekmek kanaryanın gagasında...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fenerden para yersen artık varya..

DefectoR

<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Nov 23 2005, 10&#58;42 AM) [post=213458]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
iyi de bir kaç sene sonra oraya 4. yıldız eklenecek ona yer açmamışın

m.ozan

m.ozan

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Nov 23 2005, 07&#58;56 PM) [post=213729]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
iyi de bir kaç sene sonra oraya 4. yıldız eklenecek ona yer açmamışın
[/b][/quote]

+1

Tayfuns

Üye
abıcım ben aslan agzında kanarya yapsam super olur ya bunu en kısa zamanda gosterecegım sıze KANARYA ASLANIN AGZINDA )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt