Fener'in yeni transferi iddialı konuştu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fener'in yeni transferi iddialı konuştu
Gelecek sezon Sarı-Lacivertli formayı giyecek olan Serdar Kesimal iddialı sözler sarfetti.

Serdar Kesimal Fenerbahçe'ye iddialı geliyor. 22 yaşındaki gurbetçi futbolcu, “Fenerbahçe'ye kulübede oturmak için imza atmadım. Müthiş rekabete her bakımdan hazırım” dedi
Sarı-Lacivertliler’in kadrosuna katmak için geçen sezon Gençlerbirliği’nden aldığı İlhan Eker’i bonservisiyle, geleceğin yıldızı olarak gösterilen genç Okan Alkan’ı ise kiralık olarak Kayserispor’a vermeyi göze aldığı Serdar Kesimal’dan iddialı sözler...

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın, geçen sezon ortaya koyduğu performans nedeniyle çok beğendiği ve alınmasını istediği futbolcular listesinde en üst sıralara koyduğu 22 yaşındaki gurbetçi oyuncu, Fenerbahçe’ye oturmaya değil, oynamaya geldiğini vurguladı.

Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya dahil olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Serdar, “Birbirinden kaliteli oyuncuların yer aldığı bir takıma transfer oldum. Son iki sezonda Kayserispor formasıyla Fenerbahçe’ye karşı 4 maç oynadım. Sadece bu maçlardan yeni takım arkadaşlarımın ne kadar kaliteli olduğunu çok iyi biliyorum. Bunu benim söylememe de gerek yok aslında. Geçen sezonu, ikinci yarıda müthiş bir performans sergileyip şampiyonluğa ulaşarak gösterdiler. Böyle kaliteli futbolcularla forma savaşı yapacak olmak asla gözümü korkutmuyor” dedi.
‘Kendimi şimdiden yüksek tempoya hazırlıyorum’
Hiçbir futbolcunun yedek beklemek istemeyeceğinin altını çizen Serdar, “Yeni sezonda takımda müthiş bir forma savaşı yaşanacak. Şimdiden kendimi bu büyük savaşa hazırlıyorum. Fenerbahçe’ye kulübede oturmak için gelmedim. Rekabete hazırım. Zaten takım içi rekabet ne kadar yüksek olursa başarı da o kadar artar. Sonuçta hocamız Aykut Kocaman’ın tercihine göre şans bulacağız. Uzun ve zorlu maratonda ben de forma şansı bulacağım” ifadesini kullandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt