Fenerin Aldığı Puanlar Haram Gürsoyun Sözleri...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Fenerin Aldığı Puanlar Haram Gürsoyun Sözleri...
"Fenerbahçe'nin aldığı puanlar haram" diyen GS 2. Başkanı Gürsoy, uçaktaki kavga içinde, "O uçakta ben olsam, saldırganların üstüne atlardım' açıklamasını yaptı.
28 Ocak 2006 07:59

Galatasaray 2. Başkanı Ergun Gürsoy, Konya'da yaşanan olaylarla başladığı konuşmasında, mali sıkıntıdan, federasyon seçimlerine ve şampiyonluğa kadar değişik konularda ilginç açıklamalarda bulundu.
<div align="center"></div>

İşte Gürsoy&#39;un sözleri:
"Konya&#39;da yaşanan olaylar bir kavga değil. Benim daha evvel çapulcu diye tabir ettiğim insanlardan bir tanesi. Ben uçakta olsaydım, o adamın o cesareti göstereceğine inanmıyorum. Gerekirse onun seviyesine iner, üstüne uçardım."

"Ne Cansun&#39;un ne de Süren&#39;in bize laf söylemeye hiçbir hakkı yok. Bakkalın çeki yoktur, Galatasaray kulübünün de çeki yoktur.. Bunun sebebi de Cansun&#39;dur. Cansun çekini zamanında ödesin sonra konuşsun. Bizim bütün dengemizi bozan Riva projesinin reddedilmesi oldu."

"Başkanım bizi rahat bıraksaydı belki geçen sezon daha başarılı olurduk.. Ben her zaman kural dışı çalışmalarda başarılı olmuş bir insanım. "

FENER&#39;İN PUANLARI HARAM "F.Bahçe-Galatasaray maçında Galatasaray maç boyu bastırdı ama Fenerbahçe bir golle kazandı.. Fenerbahçe&#39;nin bu sezon olduğu gibi geçen sezon da haram puanları var. Fenerbahçe stadını yaptı.. Her maçını 50 bin kişiye oynuyor.. Her şeyiyle çok çok gerilerimizdeydi.. Şimdi bizim önümüze geçti. Bunu anlamayacak kadar aptal adamlar varsa ben ne yapayım.. Bu kapanamayacak bir fark değil dedim.. Tekrar Fenerbahçe&#39;nin önüne taraftar takımına sahip çıkarsa geçeriz dedim. Fenerbahçe bizim şaşalı dönemlerimizi göz önüne getirin, bizden çok kötü durumdaydı.. Aynısı bize de olabilir."

"Futbolcumuza verdiğimiz sözü tutamadığımız için deplasmana gitmedik.. Konya&#39;ya gitmememin nedeni benim bu durumdan rahatsız olmam. Ama bu olay beni etkiledi. Bundan sonra gideceğim."

HAVALAR SOĞUK MORALLER SICAK
G.Saraylı futbolcular, Türkiye Kupası&#8217;nda oynayacakları Giresun maçının hazırlıklarını ağırlaşan zeminde neşe içinde sürdürdü. Antrenmana tedavileri süren Ergün Penbe, Cafercan Aksu ve gribe yakalanan Hasan Şaş katılmadı. Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü, Vestel Manisaspor&#39;a kiralanan Arda ve Zafer&#39;in transfer süresiyle ilgili haberleri yalanladı. Açıklamada, Arda&#8217;nın 2,5; Zafer&#8217;in 1,5 yıllığına kiralandığının doğru olmadığı her iki futbolcunun sezon sonu G.Saray&#8217;a dönecekleri belirtildi.

night990

Üye
töbe töbe,,,,,,,,,

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kıskanmasın...

gknky

gknky

Üye
ortam gergin...

__Midas__

__Midas__

Üye
Anlad&#305; Fener in gücünü pislik yap&#305;yo &#351;imdi...

seyfofen

seyfofen

Üye
haram yerine kedi gibi mındar deseydi daha iyi olurdu.....?=?

ouSahin

ouSahin

Üye
parasızlık başına vurdu galiba ne dedigini bilmio

perfectlover

Üye
Gürsoy ya yaşlılıktan ya da daha önce "Fenerbahçe bizi geçti" diyerek kendi camiasından çektiği tepkiyi düzeltmek için abuk sabuk açıklamalar yapıyor. Fenerbahçe Galatasaray&#39;ı Ali Sami Yen&#39;de yenmedi mi? O zaman böyle anlamsız açıklamalar yapmayacak.

Caine

Caine

Üye
ergun gürsoy ilk defa doğru konuşmuş

türkiyede ki herkes herşeyi biliyor yaaa neyse boşverin

Roy

Roy

Üye
ergun gürsoy yaşlandı artık...haplarını almadan böyle açıklamalar yapmaması lazım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Haram olduğuna o karar veremez..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
evt o kimki yaw deli etcek adamı cok bilio kendi takımı son dakkalarda en fazla kazanan takım sike ile kazandı haram onunki ozman deli etcek ancak para toplasından taraftarlardan borcları kapatmak için bu onların 2.ci taraftarın cebinden para isteyisi ne olcak haram deil hakk para harca sende basarı istiosan sende zamanda aldın jardel .hagi v.s kac para karcadıgnız battınız konusun simdi kıskaclar gelin bize sükrü sarac oglunda yenin konusun haram deyin samiyende sizi cimlere gömdük ilk yarı 2.ci yarı derbilerde de gömcez inş...

Salihyet

Salihyet

Üye
aman kin aka sakin ol sonra federasyon 3 maç maxicep kapatma cezası verir fenerbahçelilere.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Kendi yediklerini takip etsin ondan sonra fenere laf atsın

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
<div class='quotetop'>(Mc_Kin &#064; Feb 4 2006, 01&#58;10 PM) [post=271120]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
evt o kimki yaw deli etcek adamı cok bilio kendi takımı son dakkalarda en fazla kazanan takım sike ile kazandı haram onunki ozman deli etcek ancak para toplasından taraftarlardan borcları kapatmak için bu onların 2.ci taraftarın cebinden para isteyisi ne olcak haram deil hakk para harca sende basarı istiosan sende zamanda aldın jardel .hagi v.s kac para karcadıgnız battınız konusun simdi kıskaclar gelin bize sükrü sarac oglunda yenin konusun haram deyin samiyende sizi cimlere gömdük ilk yarı 2.ci yarı derbilerde de gömcez inş...
[/b][/quote]
1.gecen senede son dakklarda en cok kazanan fenerdi
2.para toplanmasina gursoy zaten tepkili.bu olay gs klubunun degil.gs seveninin baslattigi bir uygulamadir
3.GS jardele hagiye verdigi paralarin karsiligini almistir fakat onlardan sonra gelenlerin %90&#39;i bes para etmezdi..
4.olarakta ilk yari yendiniz tebrikler fakat ikinci mac icin yorumlarimizi zamaninda yapalim...(gun dogmadan neler dogar)

sivilcem90

Üye
arkadaşlar son dakkalarda atılan gol harammıdır? 2 takım arasında kondisyon yada oyuncuların kalite farkı olabilir.bunun haramla alakası yoktur bence

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
son dakika gollerine haram diyen olmadi zaten

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bence son dakikada gol atmak o takımın maça 90 dk asıldığının göstergesidir..

Salihyet

Salihyet

Üye
beyler real madride bakınız adamlar 75.dk&#39;dan sonra robinho&#39;nun 2 golüyle yendiği çok maç var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt