Fenere Ve Federasyona Bir Şok Da Fifadan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
    Konu Sahibi
Fenere Ve Federasyona Bir Şok Da Fifadan
<span style="color:#FF0000">Fener&#39;e Ve Federasyon&#39;a Bir Şok Da Fifa&#39;dan</span>

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), hem Milli Takımı hem de F.Bahçe&#39;yi şoke eden bir karara imza attı. Ancak karar için itiraz hakkı bulunuyor.

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı&#39;nın Türk Milli Takımı forması giyme talebini reddetti.

Ay yıldızlı takımda forma giyebilmek için uzunca bir süre Belçika Futbol Federasyonu&#39;nu ikna etmeye çalışan ve sonunda bunu gerçekleştiren Önder Turacı, son kararı verecek olan FIFA&#39;ya da geçtimiz günlerde başvuruda bulunmuştu.

Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı&#39;nın bireysel olarak yaptığı başvuruyu değerlendiren FIFA ret cevabı verdi.

Öte yandan yetkililer, Önder Turacı&#39;nın yine bireysel olarak Uluslararası Spor Mahkemesi&#39;ne (CAS) karara itiraz hakkı bulunduğunu ifade ettiler.

yitik savaşçı

Üye
Fenerbahçe için o kadar da şok edici bir karar değil... Sonuçta Önder yerli kontenjanında oynayan bir futbolcu...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
lehimize sonuclanacagini dusunuyorum

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
    Konu Sahibi
fifa neden reddetti acaba? belçika futbol federasyonu ikna ediklmişken bu fifa nerden çıktı?

yitik savaşçı

Üye
Blatter gıcıklık yapıyordur...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
onder insan haklari mahkemesine basvuru yapacakmis..
kararin burdan cikacagina inaniyorum..

DUDU

Üye
bu takımı değil önder turacı ortega,von hojdıınk ve daha niceleri kurtaramaz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 23 2006, 03&#58;45 PM) [post=340990]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Blatter gıcıklık yapıyordur...
[/b][/quote]

Bencede.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
    Konu Sahibi
fifa Ülkemize karşı bir savaş başlattı gibime geliyor. bakalım sonuçlar ne yönde olacak. Türkiye lehine hiçbir kararın çıkacağını sanmam ben son olaylardan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...