Fener'e 3. Boğa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Fener'e 3. Boğa
Fener'e 3. Boğa

Aragones ve Güiza'dan sonra bir İspanyol daha Fenerbahçeli oldu. Villerreal'in 'Josico' lakaplı futbolcusu Jose Joaquin Moreno Verdu imzaya geliyor.
2 yıllık imza atacak
Fenerbahçe Mehmet Aurelio’nun boşluğunu bir İspanyolla doldurmayı başardı. Uzun süredir Senna ve Alonso gibi yıldızlarla ilgilenen ancak bir türlü imza attıramayan Fenerbahçe, Villarreal’in tecrübeli orta saha oyuncusu Jose Joaquin Moreno Verdu ile anlaşmaya vardı. Villarreal’le kontratını iki yıl uzatmasına karşın forma şansı bulamayan Josico lakaplı 33 yaşındaki futbolcunun bugün İstanbul’a geleceği ve 2 yıllık sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
‘Fenerbahçe’yi tanıyorum’
Luis Aragones ve Dani Güiza’dan sonra Fenerbahçe’deki 3. İspanyol olacak Josico, Fenerbahçe’yi yakından tanıdığını ve Sarı-Lacivertli formayı büyük bir mutlulukla giyeceğini söyledi. Marca Gazetesi’ne bir demeç veren Josico, “Sadece iki İspanyolu değil, geçen sezon Şampiyonlar Ligi’nde izlediğim için tüm Fenerbahçe’yi biliyorum. Nihat Kahveci de bana ülkesi için olumlu sözler söyledi” ifadelerini kullandı.
Josico kimdir?
D.Tarihi: 06.01.1975
D.Yeri: Albaceta
Yaşı: 33
Boy: 1.75
Kilo: 73
Ülkesi: İspanya
O.Takımlar: Albacete, Las Palmas

schumici

schumici

Üye
yav gidin ALLAHınızı severseniz. bu adam kim yaaa:ss

TaCsIz_kRaL

TaCsIz_kRaL

Üye
Iyiyiyiiyiyiiyiyiiyii iiiiii

schumici

schumici

Üye
ne iyisi yahu kaç kere duydukki adını:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...