Fenerden Emreye 4.5 milyon euro

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerden Emreye 4.5 milyon euro
Fener'den Emre'ye 4.5 milyon euro

Yüzüncü yılında Avrupa şampiyonluğu hedefleyen ve bu amaçla kadrosunu süper yıldızlarla takviye edecek olan F.Bahçe, Emre Belözoğlu'nun peşine bırakmıyor. Fenerbahçe, İnter'de yıllık 3.5 milyon euro alan Emre'ye 4.5 milyon euro önerdi.

Para mühim değil

F.Bahçe, İnter'de yıllık 3.5 milyon euro alan Emre'ye 4.5 milyon euro önerdi Para önemli değil" diyen yıldız futbolcuyu Aziz Yıldırım ikna etmeye çalışıyor.

Fenerbahçe sezon sonunda İnter'den ayrılmak isteyen Emre Belözoğlu'na yakın markajını sürdürürken bu oyuncuya çok cazip bir teklifte bulunulduğu öğrenildi. İnter'den yıllık 3.5 milyon euro alan yıldız futbolcuya, F.Bahçe'nin tam 4.5 milyon euroluk öneride bulunduğu kaydedildi. Bu transfer için bizzat devrede olan başkan Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Milli Takımlar sorumlusu, eski F.Bahçeli yönetici Davut Dişli de çaba harcıyor.

G.Saray endişesi var
Emre'nin F.Bahçe'nin teklifi için "Öncelikle yurtdışını istiyorum ama olmazsa elbette Türkiye'ye gelirim. Benim için para önemli değil, F.Bahçe'ye gelirsem G.Saray'dan büyük tepki alabilirim. Bu beni korkutuyor" dediği belirtildi. Buna karşılık F.Bahçe kanadının, "Sen daha gençsin. Bütün bir futbol yaşamını bu tür korkularla geçiremezsin" karşılığını verdiği, Emre'nin de giderek F.Bahçe'ye daha sıcak baktığı kaydediliyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nihat da listede

Gelecek sezon kadrosunu daha da güçlendirmeye kararlı olan F.Bahçe'nin yerli transfer listesindeki bir diğer isim de Nihat Kahveci. Real Sociedad'ın sezon sonunda satmak istediği Nihat'la sarı-lacivertli yöneticiler sürekli temas halinde. Nihat'ın 100. yılında Avrupa şampiyonluğu hedefleyen F.Bahçe'ye "hayır" demeyeceği inancı hakim.

TOTAL90

Üye
inşallah gelirler fenere

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TOTAL90 yaw dostum sen gs li değil miydin???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu strateji ile bence gelirler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...