Fener'de yeni sezon formaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi

Fenerbahçe Futbol Takımı´nın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar ve Fenerium´un sonbahar/kış koleksiyonunun tanıtımı yapıldı

FB Şükrü Saracoğlu Stadı’nın Fenerium tribününde bulunan protokol tribünü önünde kurulan platformda gerçekleştirilen tanıtıma, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra üretici Adidas firmasının yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.Yöneticiler ve VIP davetliler tanıtımı protokol tribününden izlerlerken, futbolculardan Alex, Roberto Carlos, Güiza ve Kazım da bu bölümde yer aldılar.

FUTBOLCULAR PODYUMA ÇIKTI
Fenerbahçe’nin yeni sezon formalarını mankenler eşliğinde podyuma çıkan futbolcular tanıttı. Dans gösterisiyle başlayan gecede mankenler Fenerium’un sonbahar-kış koleksiyonunu tanıttılar. Gecede son olarak futbolcular, mankenler eşliğinde sahneye çıkarak yeni sezon için tasarlanan formaları gösterdiler. Futbolculardan Mehmet Topuz, Bekir, Bilica, Vederson, Özer ve Abdülkadir çubuklu, Selçuk, Gökhan, Ali ve Furkan, sarı-beyaz, yeni transferler Dos Santos ve Oliveira ile Deniz, Önder, Deivid, Emre, Semih ve Onur da arma formayla sahnedeki yerlerini aldılar. Sarı-lacivertli ekibin bu akşam saatlerinde İstanbul’a getirdiği yeni transferleri Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira, Fenerbahçe Konukevi’ne yerleştikten sonra ayaklarının tozuyla geceye katıldılar. Kaleciler Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert ve Ertuğrul da bu sezon satışa sunulacak kaleci kazaklarıyla sahneye çıktılar. Başkan Yıldırım ve yöneticiler ile protokol tribününde bulunanlar, futbolcular yeni sezon formalarıyla sahaya çıktıklarında, ayakta alkışla tempo tutarak tanıtımı izlediler.
ÇUBUKLU, KURULUŞ VE ARMA FORMA
Sarı-lacivertlilerin yeni sezonda maçlarda giyeceği formalar, "Çubuklu", "Kuruluş" ve "Arma" olmak üzere 3 farklı modelde tasarlandı. Fenerbahçe’nin vazgeçilmezlerinden biri olan çubuklu formanın yanısıra kuruluş heyecanını yaşatmak için hazırlanan ve Fenerbahçe’nin ilk renklerini taşıyan sarı-beyaz forma, yeni sezonda lacivert ayrıntılarla zenginleştirilerek yeniden tasarlandı.Bu sezona özel, tamamıyla yeni dizaynla yapılan arma forma, göğüs kısmında fonda kullanılan Fenerbahçe armasıyla tasarlandı. Bu yıl kaleci formalarının da Fenerium ve Adidas mağazalarında satışa sunulacağı ifade edildi. Taraftarlar, arma ve lacivert isimleriyle tasarlanan kaleci formalarını da satın alabilecek.
ORİJİNAL FORMA 89, TARAFTAR FORMASI 57 LİRA
Yeni sezon Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, Fenerium mağazaları ve Adidas satış noktalarında yarın satışa çıkarılacak. Takımın giydiği orijinal formalar 89, taraftar formaları 57 ve kaleci kazakları da 89 liradan satılacak. Öte yandan, takımla birlikte bugün İstanbul’a dönmeyerek Almanya’da kalan teknik direktör Christoph Daum ve teknik heyet gecede yer almadı.

KAYNAK:FANATİK

SucX

SucX

Üye
Yeni transferler ayağının tozuyla yeni formalarıyla podyuma gelmişler :)
Bizede Hayırlı olsun demek düşer.

halef07

halef07

Üye
way be süpermiş formalar cristian ve santos a da yakışmış formalar:D:D

arslansem

arslansem

Üye
Şu çubuklu formaya dikkat ettim.Sadece avea yazısı değişmiş.Bi de kollara sarı renk gelmiş yarım ve türk telekom amblemi.Ama yeni işte..Para kazanmak için kulüpler neler yapıyor yahu :pro:

Consul9

Consul9

Üye
Fenerbahcenin formalarıda genelde aynı tip oluyor

aquSTine^

aquSTine^

Üye
şu yeni lacivert forma müthiş hemen almam lazım

Salihyet

Salihyet

Üye
yakından çeksinler şu formaları yahu..

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Hepsi çok güzel.

chakır66

chakır66

Üye
Şu çubuklu formaya dikkat ettim.Sadece avea yazısı değişmiş.Bi de kollara sarı renk gelmiş yarım ve türk telekom amblemi.Ama yeni işte..Para kazanmak için kulüpler neler yapıyor yahu :pro:
çubuklu forma bence değişmemesi gereken forma olduğu için öyle olmuştur

ouSahin

ouSahin

Üye

her sene forma degiştircegimize bizimle bagdaşlaşmış bir forma olması daha iyi her sene aynı formaya para vermekten zevk alıyorum klubüm kazansın :)

Salihyet

Salihyet

Üye
Ki herkes her yıl forma almıyor, örneğin 2 yıldır aynı forma, yüzüncü ve ondan sonra ki yıllarda aldığım formaları giyiyorum..

Kaynak fotomaç ilk defa gerçek haber yaptı :ehe

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Ki herkes her yıl forma almıyor, örneğin 2 yıldır aynı forma, yüzüncü ve ondan sonra ki yıllarda aldığım formaları giyiyorum..

Kaynak fotomaç ilk defa gerçek haber yaptı :ehe
Fanatik,yanlış olmasın :ehe

kundak89

kundak89

Üye
Aynen katılıyorum ufak bı makyaj alsana yenı forma.Bjk'nın formalar bastan basa degişmiş oysa:hmmm

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Çubuklu güzel olmuş ;)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
kriz bitsin ilk işim arma formasını almak olucak lacivert üstüne fenerbahçe amblemini gölgelemişler beğendim formaları çubuklu klasik formamız tabiki ufak tefek değişiklikler olur ama aslı değişmez....

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
kriz bitsin ilk işim arma formasını almak olucak lacivert üstüne fenerbahçe amblemini gölgelemişler beğendim formaları çubuklu klasik formamız tabiki ufak tefek değişiklikler olur ama aslı değişmez....
Kriz bitene kadar bu sezon biter zaten...

zibidi39

zibidi39

Üye
düz laciverti sipariş ettım ve hasta kaldım o formaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt