Fener'de Tek Hedef 3 Puan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Fener'de Tek Hedef 3 Puan

Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Kasımpaşa ile rakip sahada karşılaşacak Fenerbahçe'de hedef, 3 puan alarak çıkışa geçmek.Cumartesi günü Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak mücadeleyi İlker Meral yönetecek.

UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu'nda kendi sahasında Fransa temsilcisi Marseille ile son dakikada yediği golle 2-2 berabere kaldıktan sonra, Süper Lig'de de Kadıköy'de Trabzonspor'la golsüz eşitliği bozamayan sarı-lacivertliler, Kasımpaşa'yı yenerek moral kazanmak istiyor.

Spor Toto Süper Lig'de geride kalan ilk 5 haftada 2 galibiyet, 3 beraberlik alan Fenerbahçe, 9puanla 3. sırada bulunuyor.

Sarı-lacivertliler, ligde bu sezon deplasmanda galibiyet yüzü göremedi. Dış sahada Sanica Boru Elazığspor ve Sivasspor'la berabere kalan Fenerbahçe, Kasımpaşa karşısında deplasman galibiyeti hasretini de dindirmek istiyor.

Fenerbahce'de, sakatlıkları geçen Milos Krasic ile Dirk Kuyt, teknik direktör Aykut Kocaman tarafından şans verilmesi durumunda Kasımpaşa maçında forma giyebilecek.

Sakatlıktan kurtulup geçen hafta Trabzonspor karşısında ilk 18'e alınmasına rağmen, Kocaman tarafından hazır olmadığı gerekçesiyle oynatılmayan Egemen Korkmaz ise, antrenöründen forma bekleyecek. Sakatlığı devam eden Serdar Kesimal'ın kadroda olması beklenmiyor.

-Kasımpaşa, Fenerbahçe'yi bekliyor
Geçen hafta Sivasspor deplasmanında tek golle sahadan mağlup ayrılarak 3 maçlık galibiyet serisini sonlandıran lacivert-beyazlılar, Fenerbahçe'yi yenerek, tekrar 3 puanla tanışmak amacında.

Ligin yeni takımı Kasımpaşa, ilk 5 haftada aldığı 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetle, lider Galatasaray'ın ardından ikinci sırada yer alıyor.

Bu sezon sahasında Kardemir Karabükspor ve Gaziantepspor'u mağlup ederek puan kaybetmeyen Kasımpaşa'da, geçen hafta Sivasspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Metin Diyadin ile yollar ayrılmıştı.

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında İstanbulspor'u 3-1 yendikleri maçta, yardımcı antrenör Fuat Kılıç yönetiminde sahaya çıkan lacivert-beyazlılarda, geçen sezon aldığı cezası biten Adem Büyük, ilk kez ligde forma şansı bekleyecek.

Kasımpaşa'da sakatlıkları nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalacak olan Volkan Yaman ile Coulibaly ise forma giyemeyecek.

Kasımpaşa Futbol Takımı Antrenörü Fuat Kılıç ise lacivert-beyazlı taraftarlara çağrıda bulundu.

Kasımpaşa Kulübü'nün internet sitesine açıklamalarda bulunan Fuat Kılıç, Fenerbahçe maçınaiyi hazırlandıklarını ve taraftarın takımı yalnız bırakmamasını istedi.

Kılıç, taraftar desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu ve sarı-lacivertli takımı yenmek için sahaya çıkacaklarını vurgulayarak, ''Tamamen Fenerbahçe maçına kilitlendik. Fenerbahçe, kalitesi ortada olan bir takım. Sahaya çekinerek değil, kendimize güvenerek çıkacağız. Ayrıca tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Onların bize desteği çok önemli. Taraftarımız arkamızda olduğu müddetçe bizler daha iyi oynayıp, zirveye doğru tırmanacağız'' diye konuştu.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
çok zor maç olacağı kesin ...
İnşallah kazanırız ... Toparlanmamiz gerek ...

haltie

haltie

Üye
Şansı başında antrenör yok paşanın ama şu da var oyuncuları formda uche bekiride egemenide yer Allah yoboya yardım etsin ama fb kazanır bu maçı zor olsada

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
var abi geldi Roy Keane oldu yeni direktör

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
Hadi ya ben tecrübeli birini beklerdim pasadan ama aykuttan daha çok iyi oyun okur o kesin

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya ben tecrübeli birini beklerdim pasadan ama aykuttan daha çok iyi oyun okur o kesin

manchesterde 12 13 yıl top koşturmuş direktörlük konusunda biraz acemi ama yararlı olacağına inanıyorum

haltie

haltie

Üye
Ikisi çok farklı öyle olsa maradona hagi çok iyi antrenör olurdu tabi avantaj ama takımı yönetmek çok farklı hayırlısı olsun

• Beğen
haltie

haltie

Üye
  • Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...