Fenerbahçeye Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Navy Blue

Navy Blue

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçeye Yardım
Şike ve teşvik soruşturması kapsamında tarihinin en zor dönemlerinden birini yaşayan ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe'de yaşanan ekonomik buhranın önüne geçmek için yardım kampanyaları düzenlenmeye başlanıyor.

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında tarihinin en zor dönemlerinden birini yaşayan ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe'de yaşanan ekonomik buhranın önüne geçmek için yardım kampanyaları düzenlenmeye başlanıyor.

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonlardan dolayı sadece 'de değil 'da da tarihin en büyük 'marka' darbelerinden birini alan Fenerbahçe'nin UEFA tarafından 'nden men edilmesinin ekonomik sıkıntıları da baş göstermeye başladı.

Camia ve içerisinde birçok varlıklı insanın bulunmasına rağmen bir süredir ısrarlı bir şekilde taraftarlar üzerinde ciddi bir kampanya yürüten sarı-lacivertli bu kez de ünlü simaları ekran karşısına geçirerek yardım kampanyası tertiplemeyi planlıyor.

Önümüzdeki günlerde Beyazıt Öztürk, , ve Dündar gibi ünlü simaların katılımıyla Show ve Fenerbahçe 'de yayınlanacak olan bir programla sarı-lacivertli kulübe destek kampanyası düzenleyecek.

Ekranlarda düzenlenecek olan bu etkinlik, sarı-lacivertli taraftarları da ikiye böldü. Taraftarların bir kısmı, ekonomik yardım kampanyasına destek verilmesi gerektiğini düşünürken; diğer bir kısmı ise sarı-laciverli yönetime olan tepkilerini, "Çıkarsın televizyona verirsin Fenerium'ların adreslerini…. Fenerbahçe'nin gelir kaynaklarını duyurursun…. Ama öyle "Deniz Feneri" gibi işler yapmazsın…" şeklinde dile getirdi.

Kısa bir süre önce Konya Galatasaraylılar Derneği, Fenerbahçe Kulübü'ne 388 euro yardım yapacaklarını açıklamış ve her taraftarının da sarı-lacivertli kulübe yardım yapmaya davet etmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt