Fenerbahçe'ye Portekizli oyuncu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'ye Portekizli oyuncu!
Fenerbahçe'nin, Juventus'ta top koşturan Portakizli Tiago Mendes'i yakın markaja aldığı iddia edildi.
Fenerbahçe'nin Portekizli orta saha futbolcusu ile yakından ilgilendiğini iddia eden goal.com, "Tiago kendine yeni sayfa açmak istiyor" diye yazdı.

Fenerbahçe'nin Portekizli orta saha futbolcusu ile yakından ilgilendiğini iddia eden goal.com, "Tiago kendine yeni sayfa açmak istiyor" diye yazdı.

Aurelio'dan boşalan orta sahasını dünyaca ünlü bir yıldızla doldurmak isteyen Fenerbahçe'nin, Juventus'ta top koşturan Tiago Mendes'i yakın markaja aldığı iddia edildi. Goal.com adlı internet sitesi, Juve'yi silen 27 yaşındaki Portekizli oyuncunun sarılacivertli ekibin yakın markajında olduğunu bildirdi.
Site, "Atletico Madrid, Porto, Sporting Lizbon ve Benfica, yaz boyunca bu oyuncuyla ilgilendi ama hiçbirisi teklif yapmadı. Fenerbahçe ise ciddi görünüyor" diye yazdı.

'PAZARLIKLAR SÜRÜYOR'
Haberde Emre, Alex ve Uğur gibi yetenekli oyuncuların arasında Tiago'nun Fenerbahçe'ye büyük güç katacağı ifade edildi. Geçen yıl Lyon'dan 13 milyon euro'ya Juventus'a transfer olan Tiago, Seri A'daki en büyük yeteneklerden biri olarak gösteriliyordu. Ancak Portekizli yıldız, Juventus formasını sadece 20 kez giyebildi ve bu nedenle Portekiz'in EURO 2008 kadrosuna çağrılmadı. Juventus'un Tiago için 9 milyon euro istediği, Fener'in bu rakamı aşağı çekmeye çalıştığı iddia ediliyor.

TiAGO KiMDiR?
* Tam adı: Tiago Cardoso Mendes
* Doğum Tarihi: 02.05.1981
* Doğum Yeri: Viana do Castelo
* Uyruk: Portekiz
* Boy: 1.78 cm.
* Kilo: 70
* Mevkii: Orta saha
* Forma: 30
* Sözleşme bitiş tarihi: 2012

* Tiago, geçen yıl Juventus'un flaş transferiydi. Ancak Portekizli futbolcu, vasat bir sezon geçirdi; Çizme ekibi Sevilla'dan Danimarkalı Christian Poulsen'i renklerine katınca iyice gözden düştü.

schumici

schumici

Üye
tiago eğer geerçek performansını sergileyebilirse çok yararlı olabilir. haberin için çok çok sağolasın kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
tiago eğer geerçek performansını sergileyebilirse çok yararlı olabilir. haberin için çok çok sağolasın kardeşim:oke:
evet kardeşim gereçkten çok sağlam ve etkili bir oyunca ama kendini göstermesi lazım.inşallah gelir ve gösterir. bu arada ben teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için.

schumici

schumici

Üye
evet kardeşim gereçkten çok sağlam ve etkili bir oyunca ama kendini göstermesi lazım.inşallah gelir ve gösterir. bu arada ben teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için.

rica ederim kardeşim bu güzel haberlerin hep devam etsin inşallah:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim bu güzel haberlerin hep devam etsin inşallah:oke:
inşallah kardeşim, ben bi 5 gün yokum. bi kaç saate kadar çıkcağım yola. bu arada sen güzel haberlerinle aydınlatırsın arkadaşları. görüşmek üzere kardeşim, hakkını helal et.

schumici

schumici

Üye
inşallah kardeşim, ben bi 5 gün yokum. bi kaç saate kadar çıkcağım yola. bu arada sen güzel haberlerinle aydınlatırsın arkadaşları. görüşmek üzere kardeşim, hakkını helal et.

kardeşim yaaa nerelere gidiyosun:(:(:(

sanırım tatile gidiyosun. tamamdır kardeşim sen hiç merak etme sensiz çok zor olcak ama ben burayı ayakta tutmaya çalışcam. sen bi güzel benim içinde tatilin yap gez toz bi güzel:D

ALLAHa emanet ol helali hoş olsun kardeşim benim. iyi tatilller:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yaaa nerelere gidiyosun:(:(:(

sanırım tatile gidiyosun. tamamdır kardeşim sen hiç merak etme sensiz çok zor olcak ama ben burayı ayakta tutmaya çalışcam. sen bi güzel benim içinde tatilin yap gez toz bi güzel:D

ALLAHa emanet ol helali hoş olsun kardeşim benim. iyi tatilller:oke:
yok kardeşim tatil değil, keşke tatil olsa ama hayatımda hiç gitmedim :ehe. köyde biraz iş varmış o yüzden çalışıyorum işte. bugünde bi iş oldu geldim tekrar gideceğim. sen ayakta tutarsın kardeşim benim. kolay gelsin görüşmek üzere. çok özledim sizleri. Allah'a emanet olun.

schumici

schumici

Üye
yok kardeşim tatil değil, keşke tatil olsa ama hayatımda hiç gitmedim :ehe. köyde biraz iş varmış o yüzden çalışıyorum işte. bugünde bi iş oldu geldim tekrar gideceğim. sen ayakta tutarsın kardeşim benim. kolay gelsin görüşmek üzere. çok özledim sizleri. Allah'a emanet olun.

eyvallah kardeşim benim aman yorma sakın kendini. buralar bizlere emanet gözün arkada kalmasın;)

bizde seni çok özledik tez zamanda aramıza dön inşallah çok çok kolay gelsin benim kardeşime
:oke:

D_aTeS

D_aTeS

Üye
arkadaşım tiago gibi genç ve kaliteli bir topcu juventusdan fenerbahçe gelmez.yani adamın aklı ada da kalmış.böle yalan yanlış haber yazan ve biz :D taraftarları sevindiren basın organlarını kınıyorum:D insanda bi panik oluşuyo :D yaa

1000 tane transfer yazıyolar en sonunda bi tanesi geliyo.transfer geldikden sonra 1 gün sonraki başlık BİZ DEMEMİŞMİYDİK :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...