Fenerbahçe'ye Dünya Yıldızı Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'ye Dünya Yıldızı Geliyor !
Fenerbahçe, dünyanın sayılı golcüleri arasında yer alan Fransız yıldız için düğmeye bastı. Juventus bu futbolcuyu 6 milyon euro'ya satmaya hazır.

Güçlü kadrosunu ara transferde yeni isimlerle takviye edecek olan Fenerbahçe bir dünya yıldızının peşine düştü. Bu yıldız, Juventus'un süper golcüsü David Trezeguet'den başkası değil. İtalyan kulübü, sözleşmesi 2011'de bitecek olan Trezeguet'yi elden çıkarma kararı aldı. Juventus'un bu kararını öğrenen Fenerbahçe ise kolları sıvamakta gecikmedi ve Fransız futbolcuyu Ocak'ta transfer etmek için çalışmalara başladı.

Daha önce sık sık "Juventus'ta mutluyum ve kesinlikle ayrılmak istemiyorum" diyen ancak ilk 11'de forma bulamayınca sıkıntılı günler yaşamaya başlayan Trezeguet'nin Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak bakacağı belirtiliyor. Juventus yönetiminin, 32 yaşındaki futbolcuyu 6 milyon euro'ya Fenerbahçe'ye satmaya hazır olduğu sızan bilgiler arasında. Serie A'da bu sezon 5 maçta forma giyen David Trezeguet'nin 3 golü bulunuyor.

zibidi39

zibidi39

Üye
inş gelır ıyı topcu ama takımda nasıl oynar orasdıda tartısılır

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tam aradığımız pivot santrafor tipi...Bizim medyamız yıllardır yazıyor Trezeguet u. Bir getiremediler...:ehe:ehe

Bana inandırıcı gelmedi valla bu haber...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bana da inandırıcı gelmedi..

Cynical

Cynical

Üye
Kaç senedir bir bulamadı Türkiye'nin yolunu. Hala gelecek...

arslansem

arslansem

Üye
Bu adam gelmez.Juve yi bıraksa ülkesine gideceğini söyledi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Allah nasip kısmet ederse bekliyoruz.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
DiaBLoS™;1690057' Alıntı:
Tam aradığımız pivot santrafor tipi...Bizim medyamız yıllardır yazıyor Trezeguet u. Bir getiremediler...:ehe:ehe

Bana inandırıcı gelmedi valla bu haber...
Aynen katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt