Fenerbahçe'nin Ulubatlı'sı kusursuz!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
9 yıldır nöbet tutuyordu, şimdi nöbetleri yazıyor Budapeşte çıkarmasının Ulubatlı'sıydı, kusursuzdu.


Kabul, biraz şanslı. Şeytan tüyü var belli! Top da biraz seviyor. Şans deseniz şans değil. Çünkü bir olur, iki olur. Oysa attıkları 10 değil, 15 değil! Belli ki hünerli. Marifetli! 4 çekerli, arazi vitesli cip sanki! Her yola geliyor, devrilmiyor. Tabii ki Semih Şentürk! Çocuk öyle aç ki gole. Nasıl olmasın, tam 9 yıldır büyük ustaların ardından nöbet
tuttu. Şimdi nöbetleri yazan adam. Ligin de kralıydı, EURO 2008'de Milli Takım'ın da. Şimdilerde kaldığı yerden devam ediyor.

İNCE İNCE NAKŞETTİ
'MTK Paramparça' filminin başrol oyuncusuydu. Pas attı, kafaya çıktı, top indirdi, top dağıttı. Bir de ufak ayrıntı: 4 gol attı! Gol onun için sıradan bir iş. Sıra dışı olan, golleriydi. Rakip ağları ince ince nakşetti. Kusursuzdu. Gerçek krallar mütevazıdır. "Çıkışımı devam ettirmem gerekiyor" diyor Semih ve ekliyor: "Hocamın verdiği görevi eksiksiz yerine getirmek istiyorum. İyi mi oynuyorum kötü mü, buna kamuoyu karar verir. Tek korkum var; o da sakatlık."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt