Fenerbahçe'nin penaltıları güme gitti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'nin penaltıları güme gitti
Fenerbahçe-Gaziantepspor maçının hakemi Hüseyin Göçek'in verdiği kritik kararlar tartışma konusu oldu..

Fenerbahçe-Gaziantepspor maçının hakemi Hüseyin Göçek'in verdiği kritik kararlar tartışma konusu oldu. Markus Merk, Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu ise penaltı pozisyonlarında ortak karar verdi.

Markus Merk, Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu iki pozisyonda bariz penaltı kararlarının es geçildiğini söyledi.
Markus Merk, Maraton'da bugüne kadar ilk kez bir hakemi bu kadar ağır eleştirdi!

Dk. 1. (45. Saniye) - Alex’in penaltı pozisyonu:
Hakem maçın başladığı andan itibaren konsantre olmalı, bu önemli bir maçtı. Kafası sahada olmalıydı. Bir defans oyuncusu bu kadar riskli hareket yapınca, topla oynaması gerekiyor.. İlk dakikada bu pozisyonun penaltı olması gerekiyordu. Yardımcı burada içeride olup olmadığını belirleyebilir, faul kararını ise hakem vermeliydi.

Dk. 21 - Niang’ın penaltı pozisyonu ve kart görmesi:
Bu kararı anlayamıyorum. Net bir penaltı. İkinci bir fikri de kabul etmiyorum. Bir vücut teması var. Atma olmadığını görmeliydi. Pozisyon net şekilde görülüyor. Bir net penaltının daha verilmediğini söylemek zorundayım. Ben bu pozisyonu ilk olarak izlediğimde yanlış gördüğümü düşündüm ama sonra gördüm ki, verilmesi gereken kararın tersini veriyor. Anlaşılmaz bir karar. Bu dakikalarda ne hissetti, bu maça nasıl hazırlandı acaba. İyi futbolun ortaya çıkmasını engellemek benim içimi acıtıyor.. Kendisine de üzüldüm. Ben fırsatım olursa acaba sahada ne düşündüğünü sormak isterim.. Asla hakemi kandırmaya yönelik bir kart pozisyonu olamaz.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS

Kral 63

Kral 63

Üye
hakem kendine gelememiş:ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

:ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Davut
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fotoğraf herşeyi anlatıyor ...

MetQ7

MetQ7

Üye
Fenerlilerde anteplilerde hakemden şikayet ediyor.Bıyık sakal olayı:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
niangın aldığı sarı kartı hatırlatıkca gülesim geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt