Fenerbahçe'nin Fair Play karnesi zayıf

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'nin Fair Play karnesi zayıf
Turkcell Süper Lig'de 2009-2010 sezonunda yaptığı maçlarda hırçınlıklarıyla dikkati çeken sarı-lacivertli futbolcuların fair play karnesi zayıf.

Ligde 32 maçlık periyodu futbolcularının 67 sarı, 5 de kırmızı kartıyla tamamlayan Fenerbahçe'de, 12 futbolcu toplam 22 lig maçında cezalı duruma düştü.

Sarı-lacivertli ekipte çok kart gören futbolcu olarak da Emre Belözoğlu ön plana çıktı. Emre 7'si sarı, 1'i de kırmızı olmak üzere 8 kartla sezonu tamamladı.

FUTBOLCULARIN KART SAYILARI
Fenerbahçeli futbolcuların 2009-2010 sezonunda gördükleri sarı ve kırmızı kartların sayıları şöyle:

FUTBOLCU SARI KIRMIZI
-----------------------------
Emre 7 - 1
Alex 5 - 1
Kazım 5 - 1
M. Topuz 2 - 1
Vederson 1 - 1
Lugano 6 -
G. Gönül 5 -
Bilica 5 -
Cristian 5 -
Güiza 5 -
Andre Santos 5 -
R. Carlos 4 -
Selçuk 3 -
V. Demirel 2 -
Bekir 2 -
Özer 1 -
Semih 1 -
Önder 1 -
Deniz 1 -
G. Ünal 1 -
-----------------------------
TOPLAM 67 5

Progressivity

Progressivity

Üye
abi fenerbahçenin havasında mı suyunda mı bişey ver anlamadım, fenere gelen pek çok futbolcu fairplay anlayışını kaybediyor tabi emreyi ayrı tutuyorum emre zamanında fatih terimin bolcana gazına gelmiş bir futbolcu maaşallah eski fenerbahçeli kemalettinin yerini çok iyi doldurmuş ama yazık yani bu neticede bir spor herşeyden önce fairplay gelir böyle yahudi mantığı kazanmak için herşeyi yapmak saha kazmak falan yakışmıyor fenere.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
biz fair play liginde lider gidiyorduk nedense son haftalarda gerilere düştük art niyet aramamak mümkün değil:hmmm

'Davut

'Davut

Üye
Püh çok üzücü Keşke biraz daha sarı kart görmeseydik...:d: Fair Play ligi diyorlar Şampiyona birşey vermiyorlar... :d:

Ha varlığı ha yokluğu...:d:

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
:ah en çok alan takımın taraftarı olarak gurur duyuyorum fair play şampiyonluğunu en çok alan takımız sonunda para kupa olmasada

'Davut

'Davut

Üye
O zaman Gururlanmaya devam edin... :ah

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
bizim bileceğimiz iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt